Skocz do zawartości

[rower] NS Lite 2 rocznik 2019 rozmiar M, używany


mamarkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi właściciel, kupiony jesień 2020, poprzednik deklarował, że przejechał ok. 300 km, ja zrobiłem ok. 400, w tym 100 w górach - Srebrna Góra - niekatowany, skaczę sporadycznie i nisko, przez rąbanki przetaczam się powoli, nie przelatuję, nie te umiejętności. Rozmiar M. To ten model:

dobrerowery.pl/ns-bikes-eccentric-lite-2-29-2019

Zmiany w stosunku do oryginału - korba RaceWorks - tajwańska podróba RaceFace, 170 mm, oś zintegrowana (pierwotnie na kwadrat), hamulce Formula R1, sztyca myk myk bodajże Tranz-X (pierwotnie zwykła) - ma minimalny luz od zakupu, jak to sztyce średniej półki, nie powiększa się, widelec Manitou Machete (pierwotnie ciężki sprężynowy Suntour XCM), podkładka angleset spłaszczająca kąt główki ramy (Manitou ma 120, XCM miał 130 - żeby wyrównać tę różnicę), zębatka Deckas, pedały NC17. Nowa tarcza Formuli przód. Reszta - katalogowa. Dokładam nową zębatkę złotą Deckas 30 z.
Regularnie serwisowany, na zdjęciach - przybrudzony, nie pucowałem, nie polerowałem łańcucha, rower niczego nie udaje, stan po ostatniej jeździe w listopadzie - od tamtej pory raz w tygodniu kółko po parkingu rodzinnym, żeby się mechanizmy nie zastały. Więcej zdjęć na życzenie.

Sprzedaję, bo w górach mogę być raz, dwa razy w roku. Ew. zamiana na przełajówkę - nie gravel - przekrok do 78 cm, możliwa dopłata.

nsmaly.jpg

kasetamala.jpg

widelecmaly.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...