Skocz do zawartości

[przymiar do łańcucha] Ale taki inny, godny osobnego tematu.


Rekomendowane odpowiedzi

Bronisław prosił abym dopisał, że miernik nie huśta się podczas 'spinania' łańcucha. Potwierdzam Jego słowa, sprawdziłem osobiście, chociaż sam nie używam w żadnym z narzędzi tej opcji - łańcuch jest trzymany a miernik go nie wykręca.

 

@Mandoleran, @Lezia, @vincek - PW. 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W końcu znalazłem chwilkę by coś naskrobać, ale w sumie nie ma za bardzo co dodawać, bo wszystko dobrze opisał cervandes.

Sam pomiar uważam że jest bardzo dobrze wykonany, jestem pewny że przetrwa próbę czasu nawet gdyby był eksploatowany w barze, dzięki swojej końcówce do otwierania butelek 😁

Same te wszystkie dodatki pomiarowe ani mnie nie ziębią ani grzeją, mam neutralny do nich stosunek, ale akurat pomiar luzu na rolkach który znajduje się na dźwigni uważam za dobry pomysł, no chyba że ostateczny koszt byłby niższy, ale i tak uważam że jest dobrze wyceniony. 

Bardzo fajnie że znajduję się instrukcja w zestawie, bo faktycznie może pomóc komuś takiemu jak ja, który o prawidłowym mierzeniu nie miał pojęcia. 1450025880_pomiar.thumb.jpg.d37df2472e06beeccb0d7f9883b87831.jpg

IMG_20220614_132159.thumb.jpg.33b429b4b9fa2deb8fd44d1ce3347646.jpgbercik.thumb.jpg.fb691b2d136bf49f9aa5830a0cb53c53.jpg

 

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mandoleran napisał:

Wyślij sms o treści MW-02-005 podając swoje imię i nazwisko, a wszystkiego się dowiesz u źródła.

Co to w ogóle jest, wysyłanie na jakiś obcy numer jakiegoś kodu ze swoim imieniem i nazwiskiem żeby się dowiedzieć jak jest cena ???!!! Śmierdzi to na kilometr jakimś szwindlem.

Jaki problemem jest podać cenę jaką chce się dostać za swój produkt ???

Edytowane przez bombka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest szwindel tylko trochę starszy gościu niekoniecznie ogarnięty w technologii zrobienia nawet prostej strony www z danymi kontaktowymi.

Mnóstwo osób zamawia różne rzeczy od różnych ludzi sms'ami, zwłaszcza na jakichś grupkach fejsbukowych - ciuchy, perfumy, rękodzieło, biżuteria etc. A że trąci to trochę 1990 to inna sprawa. Ci co zamawiali dostali i się pochwalili tutaj.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zaprojektował narzędzie, wyprodukował, a nie jest na tyle ogarnięty żeby określić cenę i podać ją tutaj ? Czyli co jak odbierze sms z jakimś kodem ( a w ogóle to po co on), i imieniem i nazwiskiem to nagle go oświeci i poda cenę ? Która rozumiem jest zależna od tego jak dany klient się nazywa ?

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Spędzasz na telefonie max 10 min podczas bardzo miłej rozmowy i otrzymujesz ofertę

To jeszcze mam gadać 10 minut przez telefon, żeby dowiedzieć się jaka jest cena przymiaru do łańcucha ? 😂

Cytat

Nie trujesz dupy na forach jaki to świat jest do dupy 🤣

Ależ świat jest piękny. To takie oferty są do dupy 😂

Ale ok, na pewno nie skorzystam, więc już milknę 🤐

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w zasadzie zgadzam z @bombka. Jeżeli produkt jest dostępny w sprzedaży, to po prostu chciałbym go kupić, a nie zaraz się spoufalać ze sprzedającym. Nie każdy ma ochotę prowadzić pogawędki z obcą osobą.

No ale to już decyzja twórcy, nic mi do tego jeżeli wybrał taką formę sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie każdy kto jest zainteresowany, to może pisać do mnie na priva i podam nr tel. Osobiście nie mam z tym problemu że autor tak to wybrał, a może czegoś więcej się dowie w rozmowie telefonicznej ( potwierdzam że bardzo miłej rozmowie ) niż później kupi produkt który nie spełni jego oczekiwań. A jak komuś przeszkadzają dane, to nie nic nie stoi na przeszkodzie że może podać że jest jakimś Filipem z Konopi czy Grzegorzem Brzęczyszczykiewiczem ;) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, schwinn0 napisał:

No tak, rozmowa z drugą osobą to spoufalanie się 🤣🤣🤣

No i widzisz, ja jestem w stanie zaakceptować że twórca wybrał taką formę sprzedaży. Nie mam z tym problemu, chociaż uważam że odcina sobie sporą grupę klientów. No ale Ty musisz wyśmiać każdego, kto ma inne zdanie.

Wyobraź sobie że są ludzie którzy chcą po prostu kupić dany produkt, a nie prowadzić rozmowy, jakby kupowali garnitur szyty na miarę.

Dla mnie powinna być jasna informacja o cenie. Pasuje mi, to zamawiam, nie, to szukam czego innego. Po co mam dzwonić żeby się dowiedzieć jaka jest cena? 

Naprawdę, nie mam nic do twórcy, no ale metoda nieco antyczna. Żyjemy w czasach gdzie w sklepie nie trzeba kasjera, a w żabce Hot Doga robi... robot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skom25wyśmiewam to, co napisałeś - że rozmowa z drugim człowiekiem to wg ciebie spoufalanie się. 

Nie wyśmiewam tego, że ktoś nie chce kupić tego czy owego. Nie chce kupić, to nie chce - jego sprawa. Nie wiem po co robić z tego problem. Przewijam czy skroluję temat dalej i nie zawracam sobie i innym dupy na czytanie nikomu niepotrzebnych wypocin co byłoby gdyby...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zamówić park toola/pedrosa/shimano to biadolą nad typem, który w sumie ich odrzuca formą sprzedaży.
Klienci tego Pana też nie lepsi, bo tworzą jakąś dziwną otoczkę całego tematu zamiast napisać za ile kupili. Chyba, że przed wysyłką trzeba podpisać NDA i cicho-sza.

Mi to zupełnie nie przeszkadza, czy gość sprzedaje na sms, czy na rozmowę, czy ma stronę www czy nie ma - 2022 rok, można kupić buty przez internet albo trafić do szewca tylko z polecenia i przynieść/wysłać skórzanego buta do wyceny naprawy lub wymiany podeszwy. Nie jeden fachowiec od serwisu Ohlinsa w KTMie odpisuje tylko na smsy bo nie ma czasu na telefony bo robi od rana do wieczora a kalendarz umówionych serwisów ma do lutego 2022r.

Jeśli gość chce sprzedawać przez sms to niech sprzedaje, to nie jest sprzęt do dializy tylko zwykły kawałek blaszki, który zupełnie niczego na rynku nie wywrócił. Ja zamówię Shimano lub ewentualnie park toola bo nie potrzebuje takie dużego sierpa do skrzynki z narzędziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...