Skocz do zawartości

[Wyposażenie] Unibike Energy 2021.


kris61

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że to mój pierwszy post, na wstępie chciałbym się serdecznie przywitać! Kilka dni temu stałem się, mam nadzieję, szczęśliwym posiadaczem "Srebrnej Strzały" wymienionej w tytule! W dołączonym wyposażeniu oprócz ładowarki, przejściówki i papierologii znalazłem taki plastikowy "dinks", którego przeznaczenie jest mi całkiem obce. Mam nadzieję że moje prawdopodobnie lamerskie pytanie nie spowoduje fali hejtu i ktoś bardziej obeznany podpowie do czego służy to ustrojstwo, bo chyba nie do demontażu opon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam problem z zamieszczeniem zdjęcia. Zrobiłem zdjęcia lustrzanką, zmniejszyłem wydawałoby się do odpowiedniej wielkości ale wyszło "aż" 1003 kB i teraz gdy próbuję wstawić zdjęcie zrobione telefonem, wciąż pokazuje mi się komunikat że "1 plik był większy niż 1003,52 kB i został pominięty"! Nie rozumiem o co chodzi, to jakaś kara i mam zakaz dodawania załączników, nawet tych prawidłowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki! Zapewne to ustrojstwo będzie potrzebne w przypadku wyjęcia tylnego koła np. podczas wymiany dętki lub opony. Swoją drogą, rower wygląda na bardzo fajny (na razie tylko wygląda wiosny, jak i ja) ale w instrukcjach na stronie producenta i tych na papierze dołączonych do roweru brak informacji na temat zakupionego modelu i jego wyposażenia. Na przykład opis użytkowania i obsługi baterii dotyczy tylko starszych generacji, a już na temat tej z modelu 2021 cisza!

13 minut temu, skom25 napisał:

Też bym nie pomyślał. Pewnie dostają razem z jakimś zestawem, bo wątpię żeby sami kupowali i dorzucali do roweru.

Zapewne wchodzi w skład zestawu od Shimano, skoro widnieje na nim logo firmy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie rozpoczynać nowego tematu, chcę się podpiąć pod ten "mój" z pytaniem! Do niedawna do większości produktów dołączano kilogramy makulatury w różnych językach a w samej karcie gwarancyjnej oprócz warunków gwarancji na ogół zamieszczano adresy autoryzowanych serwisów. W przypadku Unibike to mała książeczka z lakoniczną instrukcją połączoną z kartą gwarancyjną. W internecie na stronie producenta brak informacji na temat autoryzowanych serwisów a jedynie są wykazani dystrybutorzy rowerów tej firmy. Czy przeglądu gwarancyjnego może dokonać dowolny serwis rowerowy i czy jest ktoś z Wałbrzycha lub okolic, kto może polecić dobry serwis? Serwisowanie roweru w miejscu zakupu nie wchodzi w grę, gdyż nie trzeba być "prymasem" z geografii aby stwierdzić że transport sprzętu na drugi koniec Polski do Białegostoku nie ma najmniejszego sensu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...