Skocz do zawartości

[Rower do miasta i zabawy] Marin DSX 1 700C


Kinek12

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Szukam rower do luźnego jeżdżenia po mieście bez wyścigów, ścieżkach i lekkim terenie. Trasy do 50-60 km, więcej nie robię.

Podoba mi się Marin DSX 1 700C - https://www.marinbikes.com/pl/bikes/2022-dsx-1#specifications


Możecie coś powiedzieć na jego temat? Warto? Taki widzę mix gravela z MTB, przerzutka z grupy MTB, hamulce też, brak baranka co dla mnie raczej na plus bo chcę sobie trochę poskakać z krawężników, pozjeżdżać z małych schodów. 

Co mi się nie podoba to korba noname (chyba), hamulce Tektro raczej też średnie ale to zawsze można wymienic w przyszłości. Dostrzegacie jeszcze jakieś minusy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna, nowoczesna rama, przy tej cenie z jednej strony hamulce itp. mogłyby być trochę lepsze, z drugiej cóż... ceny szaleją, rowerów również. Myślę, że całkiem fajny i uniwersalny rower. Z minusów jeszcze, to ponoć riddlery dość często łapią kapcie - możesz je zdjąć od razu i sprzedać, a kupić coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...