Skocz do zawartości

[agresja] Zemsta rowerzysty


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No ale jakoś dziwnie tą kamerą telepie jakby to z ręki było kręcone. W każdym razie nasza policja nawet jak się im poda imię, nazwisko, pesel i miejsce zamieszkania sprawcy to b. niechętnie się do takich spraw zabiera. Co dopiero jak mają sami odpalić program do przeszukiwania bazy PESEL po zdjęciu sprawcy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
1 godzinę temu, bombka napisał:

A jak mu się ładnie rower do góry nogami ustawił,

Chyba do góry kołami ;)

1 godzinę temu, Thomlodz napisał:

I znowu przeciwnicy rowerów będą mieli używanie

Ale że co? Bo oceniać wszystkich rowerzystów na podstawie tego co ten gość nawyczyniał, to tak jakby pisać ze wszyscy murzyni to złodzieje, bo akuratnie jakiś gangsta obrobił sklep. Są wprawdzie ludzie którzy tak robią, ale to debile, z którymi nie warto się wdawać w dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dokumosa napisał:

No ale jakoś dziwnie tą kamerą telepie jakby to z ręki było kręcone. 

Bo to jest z ręki kręcone. Telefonem z nagrania CCTV na monitorze. Bo wyciągnąć oryginalne nagrania z systemu jest o wiele trudniej niż nagrać to samo na telefon.  

Przypomina mi się inne wideo, gdzie inne złodziejaszki rzucali kamieniami w opancerzone szkło, a odleciało z powrotem jednemu w głowę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie wyjaśnienie. Są na FB grupy pn . "święte krowy rowerowe". Osoby udzielajace sie tam sa opętane chyba nienawiścią do rowerzystów i z uporem godnym lepszej sprawy wrzucają tak zarówno linki do filmików na YT i newsów na portalach jak i własne filmiki i zdjęcia. Często są tam pokazani rowerzysci jadący po chodniku. A na włąsne uszy słyszałem tez wypowiedzi ludzi typu "nienawidze pedalarzy bo jeżdża po ulicach i tamuja nam drogę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ale po co się przejmować takimi debilami? Olać i tyle, ich już nie zmienisz..

A co do FB to oni specjalnie ludziom promują takie grupy/strony gdzie są kontrowersyjne treści , prowokujące do kłótni w komentarzach. Dzięki temu ludzie częściej wchodzą na FB, więcej czasu tam spędzają, a biznesmany z Mety więcej zarabiają na reklamach. Nie daj się manipulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie daję. Ale doswiadczyłem juz głupawych tekstów rzucanych przez otwarte okno ze strony kierowców. I myslę, ze to waśnie grupy na FB produkują to chamstwo. Między innymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sznib napisał:

I oczywiście słowo "debil" nie jest wulgaryzmem.

U stary... to, to jest już pytanie do Miodka. Serio.

Język żyje. I z jednej strony słowo "debil" nie jest już określeniem medycznym łagodnego stanu upośledzenia umysłowego i stało się potoczne... A z drugiej strony słowo "wulgarny" straciło swoje pierwotne znaczenie czyli prosty-pospolity... więc ja się zawiesiłem nie potrafię odpowiedzieć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...