Skocz do zawartości

[Forum] Do zobaczenia!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

O, jaki ciekawy temat. Trafiłem tu, bo po dłuższej nieobecności wróciłem i zastanowiło mnie zniknięcie @wkg :)

A sam zniknąłem bo narozrabiałem w wątku oponiarskim i uszy mnie paliły ;)

Z Kolegą @skom25 też się poróżniłem w jakimś wątku nierowerowym ale pomógł mi potem w wątku merytorycznym jakby nie było żadnej sprzeczki :) Dzięki!

Pozdrawiam i sorki za wykopaliska :D

Edytowane przez spidelli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Szczerze mówiąc to tego typu nieuprawnione porównania zasługują na ripostę.

Więc zapytam kolegę @JackFrost czemu to napisałeś? Co powoduje że ja mam się cieszyć że to Ty zostałeś na forum a Filip nie? Nie odpowiadaj, to nie jest personalna wycieczka w Twoim kierunku. Po prostu zwracam uwagę że tym wpisem przeginasz pałę, więc nie rób tego - grzecznie proszę.

Ps. To że Filip usunął konto mnie nie cieszy, wręcz przeciwnie. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zasługują na ripostę to ripostuj.

Nie mam pojęcia skąd przyszło ci do głowy, że masz się cieszyć z mojego powodu bo to akurat mnie zupełnie nie interesuje czy ktoś się cieszy czy nie. Zawsze możesz dodać do ignorowanych.

Tak jak napisałem wcześniej, nie każdy użytkownik jest na wagę złota i ten w mojej osobistej ocenie zupełnie nie był. Zdecydowanie wolę jakość niż ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozróżniasz jakośc od ilosci, jak wszystko co subiektywne jest psychologiczne. Przecież tu często na forum liczy się reputacja, i zdanie świeżych użytkowników nie gra roli. skom25 wypalił się, coraz bardziej było w nim emocji. Sumarycznie, ogółem ile regularnie na forum wypowiada się osób, a ile (skutecznie) pomaga? (To taka moja obserwacja, bo sam jestem od niedawna). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego 15.000 postow nie musi zawierać merytoryki, po prostu to była część jego życia, w sumie sam obserwuję takie zjawisko, może to szerszy problem socjologiczny, że ludzie na jakimś etapie dochodza do wniosku że Internet to faktycznie "wirtualna rzeczywistość" i wierza w telepatię albo to człowieka przerasta :huh: (jesli będzie mataverse kiedyś, to moze będziemy się scigać "tam" na rowerach albo ktoś naprawi ci rower wirtualnie siedząc w kasku VR). 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo , 7 stron wątku na temat opuszczenia forum przed jednego z userów ? Kolega teraz obserwuje temat jako niezalogowany i zaciera ręce .

Swoją droga po co usuwać konto , nie prościej przestać tu zaglądać ? 

Edytowane przez Tomek595
  • +1 pomógł 3
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni wychodzą po angielsku a inni z hukiem rzucają zabawkami w piaskownicy, szkoda się żegnać - lepiej witać, ale czasem dla zachowania zdrowia psychofizycznego należy zrobić sobie odwyk.  Ja też miałem momenty gdy mnie FR parzyło po gałach ale mi przeszło, uczę się nie uruchamiać na zaczepki czy inne ety, choć miewam słabsze dni i ulegam.  A potem mi źle. 

Panie i pany: wincyj luzu w barach, kultury, życzliwości, poszanowania dla odmiennego zdania i potrzeb współforumowiczów, zrozumienia lub choćby akceptacji dla innego punktu widzenia a przede wszystkim radości z przynależności do tak zajefajnej ekipy wszystkim życzę! 

A dla Filipa wielka piona, POZDRo-:ver 👋

  • +1 pomógł 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...