Skocz do zawartości

[Forum] Do zobaczenia!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

W dodatku od razu stałem się "bardzo popularny" :icon_lol:

Z tego co widzę, to system odznak działa lekko od czapy, bo praktycznie po góra kilku postach mam już dwie - widocznie uwzględnia sporo wstecz...

PS  być może jest jakaś nadzieja, skoro "świeżak" widnieje przy dacie rejestracji, to powinno się z czasem uaktualnić 

EDIT  widzę, że uśmieszek też daje +1, co niekoniecznie jest dobre

 

Może przenieśmy się jednak tu

W sumie 2 ostanie strony można by przenieść.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Godzinę temu, chudzinki napisał:

A jak w innych tematach jak rozmowa schodzi na inne tory to sypią się ostrzeżenia i/bądź temat jest zamykany...

To i tak jest luźny temat, taki offtopowy. Autor chyba się o to nie obraża ;)

  

40 minut temu, KrissDeValnor napisał:

Może przenieśmy się jednak tu

Do tematu o niebiesko czarnym rowerze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak jeździć a może nawet bardziej lubię grzebać w rowerach, praca, dzieci i setki obowiązków powodują że od dłuższego czasu nie wysiadłem na rower, grzebię głównie po nocach kilka minut, godzin, bywa tak że nie jestem w stanie dotrzeć do kanciapy z rowerami kilka tygodni. Ale zaraz, za chwilę wsiądę i będę jeździł i spamował zdjęciami, tak jak się wszyscy spodziewają. Będę wychwalany przez jednych a potępiany przez drugich.

Nic na to nie poradzisz, trzym się ramy to się nie pos ramy.

Pozdrow'er

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy Ci się znudzi.

Ja też miałem taki dość długi okres, że wolałem grzebać niż kręcić. Przeszło mi i czasami mam już do tego obrzydzenie. Najpierw się nakręcam bo kupiłem coś nowego, zabieram się z ochotą, a po 5 minutach mam już dość.

Co za dużo, to niezdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Spokojnie, zaraz dobiję do czterdziestki 

Dobre, dobre :) człowiek tu codziennie sprawdza jak ZUS na giełdzie stoi, a niektórzy martwią się o czterdziestkę ;) 

A jak już narzekamy na nowy update. Komunikaty o zdobyciu badege/rangi są po angielsku :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, TheJW napisał:

Może nie dokładnie to o czym pisałeś, ale też dobry gagatek:

Tego typu wątki też uwielbiam. Żadnych zasad, żadnej poprawności językowej, rzuć ogólniki i niech inny odwalą robotę za Ciebie... O ile zrozumieją, o co w ogóle chodzi. :)

Zajrzałem do tego tematu. to Musi być Ja kiś sZyfr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dobra, a kto mi powie czym się różni zielony listek od niebieskiego ?

Rebusy czas zacząć :sorcerer:

PS  kiedyś miało to związek z byciem świeżakiem za kółkiem, ale chyba tu jest inaczej, co ?  :icon_wink:

Nie chodzi też raczej o liść klonowy, ani figowy, więc ?

Chyba nie jest to wyróżnienie autora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KrissDeValnor napisał:

Dobra, a kto mi powie czym się różni zielony listek od niebieskiego ?

Kolorem 🤡  No fajnie byłoby dostać klucz kryptograficzny żeby wiedzieć czy komuś dać z liścia.  To co, przenosimy j.w. czy ciągniemy dysputę w nie-angielksim wyjściu AT? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem jak to działa. Strasznie szybko wskakują te kolejne statusy. Z przykrością stwierdzam, że najwyższy stopień to "Emeryt". Gdzie jest mój "Uber"...

No i swoją drogą, zgodnie z tym co pisałem, udzielam się w mniejszej ilości tematów. 

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...