Skocz do zawartości

[Forum] Do zobaczenia!


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem :D 

Wczoraj wpadła jakaś aktualizacja, bo przez chwilę widziałem niebieski kolor. Swoją drogą, nie wiem czy nie był nieco przyjemniejszy dla oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MikeSkywalker, pewnie to głupie pytanie, ale nie zwróciłem wcześniej na to uwagi: od kiedy zasiadasz "w reżyserce"? 🤔

Cofam pytanie, bo jak się najedzie u Ciebie w znaczek w awatarze wyskakuje "moderator", ale u @sznib jest dodatkowo w prawy górnym rogu postu, bez zmian, "Mod Team".

Edytowane przez chudzinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, ale pewnie silnik Forum tego nie ogarnia. Można pewnie dodać emotki, natomiast nawet "👎" będzie się sumowała do "Plusów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Rangi można zobaczyć wchodząc na profil:

  • Świeżak

    Świeżak

    Earned 11 Listopada 2009

  • Uczeń

    Uczeń

    Not yet earned

  • Odkrywca

    Odkrywca

    Not yet earned

  • Ten od rowerów

    Ten od rowerów

    Not yet earned

  • Entuzjasta

    Entuzjasta

    Not yet earned

  • Znachor

    Znachor

    Not yet earned

  • Stały bywalec

    Stały bywalec

    Not yet earned

  • Wschodząca gwiazda

    Wschodząca gwiazda

    Not yet earned

  • Pro

    Pro

    Not yet earned

  • Wymiatacz

    Wymiatacz

    Not yet earned

  • Mentor

    Mentor

    Not yet earned

  • Weteran

    Weteran

    Not yet earned

  • Emeryt

    Emeryt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, sznib napisał:

Rangi można zobaczyć wchodząc na profil

Dla mnie osobiście - za dużo tego...

 

Godzinę temu, skom25 napisał:

Pomysł dobry, ale pewnie silnik Forum tego nie ogarnia.

Skoro można dodać uśmieszki i inne to dlaczego nie kciuki? Nie wiem, nie znam się. Pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie ile było dotychczas? Bo też chyba sporo.

Można dodać kciuki, ale pewnie w formie ikonek. Jednak nadal będą wrzucane do jednego "worka". Wyobraź sobie że loguje się jakiś Troll, a takich było sporo. Wszyscy dają mu 👎, ale jest to liczone do ogólnej puli "reakcji" na jego Posty. W efekcie taki wiecznie minusowany Troll, będzie na takim samym poziomie jak osoba która dostaje 👍.

Oczywiście jeżeli da się dodać emotkę, to ja jestem "za", mimo że tak jak wspomniałem zaburzy to nieco statystykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alsew nie będę tutaj zaczynał dyskusji, bo to bez sensu. No ale zastanów się, czy jakieś wirtualne rangi coś zmieniają i czy jest się o co oburzać. Ja to napisałem w formie żartu. Mnie też to zdziwiło, ale na koniec to i tak nie ma kompletnie znaczenia.

Zabrzmiało to trochę jak lament dwunastolatka albo ubolewanie, że UCI nie chce uznać wyniku uzyskanego w wyścigu o "Kalesony Wójta". 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzędujemy na forum latami. Budujemy jakąś tam swoją renomę, wyrażaną statystykami naszego profilu. I nagle ciach, wszystkim po równo.

 

No nie wiem, czy jest to w porządku. Migracja dotychczasowych zasług powinna jakoś zostać przeprowadzona.  Zabytkowe punkty ostrzeżeń za to się pięknie ostały.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...