Skocz do zawartości

[karta graficzna] do starego kompa


Mr. Dry

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Komputer to i3 drugiej generacji, służący tylko do obsługi Rouvy. Do tej pory używałem wbudowanej karty ale niestety na wielu trasach trzepie filmami. Dlatego potrzebuje czegoś lepszego i nie wiem co wybrać. Na pewno GF bo Rouvy ma problemy z Radeonem. Próbowałem tą samą trasę na trzech sprzętach i na moim obraz trząsł się niemiłosiernie, zaś na lapku z i5 + GF610m oraz kompie i5 + gf1050ti wszystko śmigało bez problemów. Rouvy zaleca gf gtx 650 2gb, ale skoro na GF610m działa jak trza to po co przepłacać? Tym bardziej że sprzęt leciwy. Karta o jakiej myślałem to GT 730 2gb DDR3 ale są też 1gb DDR5 a wczoraj znalazłem coś takiego jak 710 2gb DDR5. Ta ostatnia najdroższa bo za jakieś 230 ale za to nówka z gwarancją. No i mam zagwózdkę. Ktoś coś poradzi? 

Gwoli ścisłości zasilacz dopiero co wymieniłem na Kolink 600W. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy z silnikiem i zamiast trasy jest czarny ekran, reszta jak awatary i banery są wyświetlane. Nie wiem czy dotyczy to każdego Radeona ale sporo użytkowników narzekało na to. Sytuacja ta zaczęła mieć miejsce od  bodaj wersji 1.6 ale nie mam pojęcia czy prblem został naprawiony więc dla pewności wolę kupić GF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...