Skocz do zawartości

[Słuchawki] słuchawki bluetooth do rozmów podczas jazdy rowerem


Cross90

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam słuchawek bluetooth, będą wykorzystywane tylko do rozmów. Macie jakieś doświadczenia w tej materii? Zależy mi na tym, aby mój rozmówca mnie słyszał. Nie wiem jak to jest ze słuchawkami bezprzewodowymi i ich mikrofonami, zwykłe słuchawki przewodowe dawały rade, ale miały mikrofon umiejscowiony blisko moich ust. Teraz jestem zmuszony do zakupu bezprzewodowych(telefon nie ma gniazda słuchawkowego). Polecicie coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko polecę słuchawkę BT - wygodniej jest porozumiewać się bez kabla ;)

No i wiadomo, wieje, jedziesz szybko, słuchać szum - ale jak jest to w miarę spokojna jazda nie ma problemu. 

Mam jakiś podstawowy model Jabra, od dobrych paru lat, kupiony w okolicach 40 złotych, jestem więcej niż zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Xiaomi Flip Budspro i wypadają nawet podczas chodzenia :D 

Na rower kupiłem JBL live200BT, na "sznurku". Kopfhörer JBL Live 200 BT, In-ear Kopfhörer Bluetooth Schwarz | MediaMarkt

Słuchawki przewodowe jak telefon jest na kokpicie nie są wygodne. BT odbiera teraz na znaczne odległości, nie zdarzyły mi żadne problemy z łącznością przez ostatnie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobne JBL, chyba ciut inny model, raz na kilka miesięcy zdarzy im się rozłączyć, czasem wypadnie z ucha, choć ostatnio jedną wkładam tylko, żeby w razie co słyszeć, czy ktoś dzwoni itp, no i komin plus czapka ją dociskają - nie wypada. Szczerze to bardziej wypadają przy porządkach w domu, więcej ruchu, schylania. Co do rozmów, czasem osoby po drugiej stronie narzekają, że słabi słychać, zależy od tego gdzie się mikrofon podzieje, wiatru, pędu. Co ciekawe wcześniejsze noname, do rozmów były super i nigdy nikt nie narzekał na jakość mikrofonu, no ale JBL lepiej "grają"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...