Skocz do zawartości

[do 3000] uniwersalny damski


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

chcę kupić rower do ok. 3000 zł, będę jeździć głównie po leśnych trasach ale też musi dać radę na kilkadziesiąt kilometrów po szosie, gdybym chciałą się wybrać na jakąś kilkudniową wyprawę po Polsce. Mam na oku dwa modele, zastanawiam się na ile ten drugi droższy jest lepszy i czy warto zainwestować w niego więcej. 

ROWER CUBE 425210 ACCESS WS EAZ

https://rowerycube.pl/rowery-gorskie-mtb/145-555-rower-cube-425210-access-ws-eaz-4054571323484.html?fbclid=IwAR3jIPTELIPbqlPx4-lrR1mF-keDpHbY6QhM2xH_yvcw_gfEbhy-MlIjybg#/1726-kolor-blushmetallic_grey/3272-rozmiar-17/3301-maincolor-srebrny/3460-rama-uniwersalna/4028-sex-kobieta

Rower CUBE ACCESS WS Pro grey white 2021

https://strefasportu.pl/pl/p/Rower-CUBE-ACCESS-WS-Pro-grey-white-2021/15854?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańszy ujdzie . Taki terenowiec ze słabym amorem . Droższy to już normalny rower MTB ze ....  słabym ( ale jednak lepszym ) amorem .  Ja dopłaciłbym do droższego . Do lasu oba się nadają . Na asfalt .....  zależy jak do tego podejdziesz . Jeśli to ma być jazda z sakwami po asfaltach ale też polnych , leśnych drogach , jakimiś szlakami rowerowymi to się nadają . Ja tak na MTB jeżdżę po całej Polsce  tylko na dość uniwersalnych oponach .  Ten droższy Cubek ma średnio uniwersalne opony 2,25 " . W,, niegóry" ja zmieniłbym je na uniwersalne 2,1 albo 1.9 Ale jeśli chcesz jeździć w towarzystwie ludzi na crosówkach  , gravelach itp , jeśli to mają być szybkie przejazdy na lekko tylko po asfalcie  to MTB nie jest do tego stworzony . Lepiej wybrać rower crossowy . Teraz część crossówek , np gianta , idzie w stronę bardziej terenowej jazdy . W lesie też powinien sobie poradzić . Właściwie jednym uzasadnieniem kupna MTB jest wykorzystanie go raz na jakiś czas w trudnym terenie - kamienie , korzenie ,piach, strome terenowe podjazdy i zjazdy .

Aha nie widzę w Cubkach otworów do montażu bagażnika . Da się ale to są już kombinacje . O ile to cię w ogóle interesuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...