Skocz do zawartości

[2000-2500] Rower flash czy flash eq


okti325

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem się zapytać, który rower byłby lepszy unibike flash eq z osprzętem czy unibike flash. Szukam roweru wyprawowego do 2500 zł (wyprawy z sakwami). Jeśli macie jakieś inne propozycje niż flash eq i flash to z chęcią się zainteresuje. Tutaj linki do osprzętu dwóch rowerów:

Flash EQ:

https://sprint-rowery.pl/rower-crossowy-unibike-flash-eq-2021?gclid=CjwKCAiA24SPBhB0EiwAjBgkhu4U-VWKP4z93UhIdn_mDOPk8yN7Dfv6V7WkhokkOkT2XIUXZ2MMvRoCKdoQAvD_BwE#

Flash:

https://sprint-rowery.pl/rower-crossowy-unibike-flash-2021

Z góry dziękuję za wszelkie rady. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba są dobre, kwestia tego czy taki bagażnik jaki jest w wersji doposażonej Ci odpowiada. 

Do podstawowego śmiało możesz dokupić pełne błotniki, bagażnik i na jedno wyjdzie. Oszczędzisz na taniej pompce SKS i gumie do mocowania bagażu. 

Błotniki które daje Unibike są okej, to podstawowy, solidny model SKS. Do tego w zestawie są adaptery do widelca, potrzebne przy montażu, a to też troszkę kosztuje. 

Bagażnik jest solidny, bardzo go chwalę (mam ten sam ale z innym mocowaniem, dostępny do kupienia luzem). 

Trzeba tylko zwrócić uwagę na to że we Flashu EQ górne mocowanie to jedna śruba - czyli bagażnik jest przykręcony do profilu, schowanego pod błotnikiem. Ale z tego co pisał na forum bodajże @szyto takie rozwiązanie się sprawdza. 

Bardziej przejmowałbym się dostępnością tych rowerów, z tym jest problem ;) I brał tę wersję która akurat będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Trzeba tylko zwrócić uwagę na to że we Flashu EQ górne mocowanie to jedna śruba - czyli bagażnik jest przykręcony do profilu, schowanego pod błotnikiem. Ale z tego co pisał na forum bodajże @szyto takie rozwiązanie się sprawdza. 

Obecny :) - tak jest, prawie rok przejeżdżony, ręka na sercu: ani razu nie poczułem, że mam "inny" bagażnik. Ostatnio też rozmontowywałem rower przed lotem samolotem i nawet wymacałem sobie ten pałąk - solidny, sztywny. Nie zrobiłem foty :(

I skoro rozwiązanie ląduje już w tańszych rowerach, to znaczy, że niewiele kosztuje i zaraz zrobi się z tego standard. I słusznie :)

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...