Skocz do zawartości

[uchwyt] garmin


Mihau_

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję pomocy kogoś kto głębiej siedzi w temacie akcesoriów

Szukam uchwytu do edge. Według terminologi garmina ma być montowany na płasko. Wymaganiem koniecznym jest możliwość montażu pod licznikiem ion200rt.

Do tej pory wygrzebałem bar fly 4 mini i jakiegoś k-edge'a ale on wyjdzie pewnie ~300 plnów

Ma ktoś jakiś pomysł? Chińczyki nie wchodzą w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KNKS generalnie o to mi chodziło z tą różnicą, że masz kierę aero a u mnie byłoby na standardowej obejmie. Nie ma tam przypadkiem możliwości zamontowania lampki w miejscu, gdzie są te dwie śruby? Wydaje mi się, że widziałem taką konfigurację. 

@Imar właśnie to mocowanie chcę dopiąć do uchwytu. Problem w tym, że markowych rozwiązań z mocowaniem pod gopro nie ma za dużo (i zwykle drogie) a nie będę ryzykował uszkodzenia licznika w jakimś chińczyku. Jakby się coś znalazło z wymiennym insertem jak k-edge to już w ogóle super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mihau_

Uchwyt w stylu GoPro, do którego przymocowana jest lampka, jest przykręcona właśnie tymi dwoma śrubkami, na rewersie od mocowania do Garmin'a. I właśnie tą część musisz dokupić do standardowego K Edge. A przejście z GoPro na ION podrzucił @Imar.

To czy to jest kokpit zintegrowany czy standardowa kierownica nie robi różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...