Skocz do zawartości

[Narrow wide do napędu 12s] łańcuch kmc lub deore


Jan1111

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Sram jeśli chodzi o tolerowanie zębatek jest chyba najłatwiejszy w obyciu, bo pasuje niemal na wszystko.

Poczekaj na informację z Banless i jeśli mają na stanie nowy model to taki bym kupił. Banless to chyba najlepsze co możesz wybrać na rynku z zębatek NW. Nie wliczam w to producentów kompletnych napędów jak Shimano czy Sram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, teraz na spokojnie o ekfan🙂

Zębatkę kupiłem 32t owal do napędu 1x10 łańcuch kmc x10. Przy spokojnej jeździe po płaskim Ok ale podjazdy od razu trzaski i skrzypienie jak by łańcuch nie mógł wejść na lub zejść z zębatki po 30 dniach wyżuciłem do złomu. Zmieniłem na banless wszystko złe odeszło w niepamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zębatkach ekfan i Deckas przejechałem ze 20k km w napędach 1x11 i 1x12. Nigdy nic nie trzeszczało, o ile nie mieszałem nowych i zużytych elementów (a nawet jak mieszałem to zazwyczaj po 100 km się docierało). Zębatki 32t wymieniam co 3k - 4k km.

 

PS u mnie łańcuch zawsze od Shimano, kolega u siebie zakłada łańcuchy Sram/KMC i też jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARTGD przy nowym łańcuchu kmc x10 i nowej zębatce 32t ekfan był problem. Czekałem że się dotrze ale nic z tego, na podjazdach trzaski na zębatce. Po miesiącu podleciałem do kolegi przymierzyć banless 32t .Też z napędu 1x10 i  co i cisza na zębatce! Ty jeździłeś 1x11 1x12 i nie miałeś problemu ale przy 1x10 już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...