Skocz do zawartości

[rowerowe wypady 2022] Szukam partnera na kilkudniowe wypady rowerowe


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, sezon przed nami, więc już myślę o nowych, kilkudniowych wypadach po Polsce i Europie pod pewnymi założeniami: bez namiotów, bez gotowania na kocherach, bez cienkich opon, w miarę bez ruchliwych dróg. Terminy, trasy do wspólnego uzgodnienia. Pozdrawiam Krzysiek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajnie, że się odezwałaś. Przeczytałem u Ciebie, że chciałbyś przejechać cale green velo - dla mnie za długo, na miesiąc nie mogę, raczej kilkudniowe/tygodniowe wypady. Jechałem już trochę, odcinkami, po tej trasie - nawet byłem od Elbląga... fajnie, bo dużo bocznych dróg, spokój i luz, choć z noclegami nie było najłatwiej. Nie mam limitów km, ile się pojedzie tyle będzie, ale lubię jeździć o ile pupa i nogi dają radę ... W końcu kupiłem crossa więc będzie mi łatwiej niż na góralu. 

Napisz cos o sobie, skąd jesteś, ile lat, na czym jeździsz,  preferencje tras itd

Pozdrawiam Krzysiek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to u mnie jak w moim wpisie, 51 lat, Wrocław, cross. myślę o jakiś dwóch wypadach na 2-4 dni w okresie kwiecień - czerwiec, miejsce obojętne, myślę że takie przygotowawcze wypady dla sprawdzenia sprzętu. Jak masz jakis pomysł na cel w Polsce to się zgadzam z góry :), dziennie myślę 50-80 km. daj znać jak u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba się dogadamy. Może na początek coś lajtowego, tak abyśmy sprawdzili nasze możliwości. Może w połowie drogi, szlakiem orlich gniaz od Częstochowy... Albo od razu Dunajec... Odpisałem na Twoje zgloszenie.. Już marzy mi się wiosna i rowery... Masz WhatsApp? Jakby co to mój nr 603 063 949

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przedstawię się szerzej:

Lat 61, na rowerze jeżdżę z małymi przerwami od zawsze. W zeszłym roku przesiadłem się na trekinga ze wspomaganiem elektrycznym ale to ze względu na kłopoty z kolanami. Biorę udział w wyjazdach rowerowych zorganizowanych raz lub dwa w roku ale oprócz tego podróżuję po Polsce organizując trasy samodzielnie 50-80km/dzień, z sakwami nocując w hotelach/pensjonatach, żywiąc się w restauracjach/barach.Jestem bardzo mobilny, dojeżdżam z Krakowa samochodem albo pociągami i dysponuję sporą ilością wolnego czasu. Rozglądam się za towarzystwem rowerowym (takim mniej więcej 50+ ;)) do eskapad, moja stara grupa rowerowa zakończyła działalność jakiś czas temu ze względu na wiek uczestników.

Przykładowe wycieczki które zaplanowałam sobie na ten sezon:

2dniowe: VELO POPRAD / KIELCE-KOŃSKIE-SKARŻYSKO KAM. / OPOLE-GLIWICE /

3 dniowa: RZESZOW-DUKLA-PRZEMYSL 

4 dniowe: KIELCE-RAKÓW-SANDOMIERZ-ŁAŃCUT / BYDGOSZCZ-TUCHOLA-CHEŁMNO-BYDGOSZCZ

5 dniowa: KOŁOBRZEG-TRZEBIATÓW-USTRONIE M.-JAROSŁAWIEC-SŁUPSK

Wycieczki mają zawarty w sobie czas na dojazd i powrót do Krakowa.

Być może Rugia na rowerze..

Jestem też otwarty na ciekawe inne propozycje..

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu osoby którym taki rodzaj turystyki może pasować :)

Wojtek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

Może czasem i ja bym do Was dołączył.

Paweł, 47 lat, Warszawa, rower trekingowy Cross, dystanse z reguły w okolicach 50-120km choć nieregularnie (praca), kilka razy zdarzyło mi się 180km/dzień ale dla mnie to już sporo.

Preferuję jak Krzysiek (nik Dojrzalec), wycieczki jedno/kilkudniowe, bez namiotu (tanie noclegi), lokalizacje do wyboru.

Myślę aby bliżej lata porwać się na trasę:

 

Warszawa - Puławy - Sandomierz - Rzeszów - Zamość - Lublin - Warszawa

Stednia prędkość w trasie - nieistotna, dla frajdy a nie na wyścigi (okolice 18-25km/h)

Jeździłem trochę po rejonach Warszawy, Karkonosze i Mazury.

 

Jak coś to dajcie znać, może będę mógł się do Was dołączyć.

Pozdrawiam,

Paweł 

p_kozlowski@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...