Skocz do zawartości

[Gravel] 5000-6500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

31.12.2021 Zamówiłem ostatnią szt. w Polsce Rometa Aspre 2 2021 w rozmiarze 56cm za 4800zł. Jak się okazało ;) wystąpił błąd na stronie i nie zaktualizował się stan magazynowy. Dzisiaj dzwoni do mnie przedstawiciel tego sklepu i proponuje mi Kellys soot 50 za 5600zł. Brać czy szukać czegoś innego? Specyfikację mają prawie identyczną. Czy może czekać na dostawy nowych roczników do sklepów? 

Waga 108, wzrost 186cm, Wiek 31

PS: Wracam do aktywności po roku leżenia bykiem. Miałem złamaną rękę. 

Aktualny rower to 50letnia szosówka marki FUJI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego Soot'a. Solidna konstrukcja. Daje radę.

Ekspander do wymiany zaraz po zakupie, oryginalny nie trzyma się stabilnie, przez co mniej doświadczony użytkownik może zniszczyć rurę sterową (karbonową) co wiąże się z koniecznością wymiany widelca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Chociemir napisał:

Za 6499 zł jest Unubike Geos.

Wiem wiem, ale ich dupochron w postaci max wagi 90kg odstrasza mnie troszkę. Poza tym większe szanse są wygrania w totka niż go wyrwać w jakimś sklepie w moim rozmiarze. Wszędzie gdzie dzwoniłem mieli tylko rozmiary 51

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i gdzieś są pojedyncze szt. Jak pisałem wyżej obawiam się ich limitu 90kg. Ważę ponad 18kg więcej od maxa geosa. Dodatkowo 900zl taniej kupię soota 50. Wiec wybieram jednak tego kellys soot 50. Resztę kasy przeznaczę na kask oraz akcesoria. 

Dziękuję wszystkim za pomoc😁

2 godziny temu, KNKS napisał:

 

Ekspander do wymiany zaraz po zakupie, oryginalny nie trzyma się stabilnie, przez co mniej doświadczony użytkownik może zniszczyć rurę sterową...

Jaki ekspander polecasz do tego modelu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ekspander DEDA. Niestety nie pamiętam modelu. Coś w ten deseń.

https://wertykal.com/pl/p/Expander-Deda-do-rur-sterowych-45mmx23%2C2-1%2C18/4035?gclid=Cj0KCQiA2sqOBhCGARIsAPuPK0ijVXErGDPMDS78ajT1yJu4mYF602c51JllZTteHQnxF-Lx2eX6SxAaArghEALw_wcB

Na seryjnym ekspanderze stery cały czas łapały luz. Po wymianie - brak problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...