Skocz do zawartości
  • 0

[nakrętka zaworu wentyla] Presta?


Gość Karmazynowy jeleń

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karmazynowy jeleń

@abdesignNic wspólne oględziny na serwisie nie przyniosły. Krótszy albo będzie na styk, albo zbraknie milimetra. Nie będę już zdejmował opony, więc się nie dowiem. Kupię jeszcze jeden długi i krótki, będzie po komplecie na zaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy... to wg. mnie to coś przekombonowujesz.

Niestety wywaliłem ksyriumy sl które mają podobną obręcz do Twoich a i wszystkie inne klinczery mam poskładane, więc posłużę się tym co mam pod ręką (chociaż to herezja ale coś pozwala zobrazować) Obręcz tubular 21mm wysokości i wentyl 35mm oba wyprodukował jak raz fulcrum. Wentyl w tubularach nie wchodzi co zrozumiałe tak głęboko jak w klinczerach więc myślę że to akurat te 3mm w wysokości obręczy i tą Twoją podkładkę udaje... no i masz zdjęcia:

received_235892125392836.jpeg

received_654344489245842.jpeg

To co u Ciebie ma być za krótko?

Ps. Oczywiście mogę jakiś błąd logiczny popełniać ale wg. mnie wentyl 35mm jest krótki ale nie za krótki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karmazynowy jeleń

Też jakbym miał szalę przeważyć, to na "krótszy styknie" Podają max 29mm u mnie 24mm https://allegro.pl/oferta/mavic-ust-zawor-tubeless-wentyl-35-mm-11159785188  Zresztą sam wiesz, krótszy to i sztywniejszy i normalnie wygląda a nie taki frędzel. Dobra, wezmę tylko ten krótszy jeszcze, bo już kilka stówek na te wentyle wydałem. Dzięki Artur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karmazynowy jeleń

aaa to szytki, mów od razu hehe to jeszcze nie moja bajka, do tego etapu nie doszedłem i chyba nie dążę. No trudno, ale że też żabojady tak te wentyle zaprojektowali 35mm i następny 57mm A wydawałoby się, że naród mądry....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karmazynowy jeleń

@TheJW, jak to po co? Właśnie przyszły i założyłem:https://imgbox.com/Znh18zIf  O gustach się nie dyskutuje oczywiście, ale wg. mnie, wyglądają pięknie. Reszta "bandy" z dyskusji się zgadza? Jak faktycznie zawierają jakiś stop Ti, to chyba nie powinny się zapiekać, chociaż chemikiem nie jestem. Coś tam było nt. wchodzenia w reakcję w zależności od czegoś tam na tablicy Mendelejewa (położenia?), ale kto by to pamiętał hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karmazynowy jeleń

hmmm faktycznie chyba masz rację, jak mnie Chińczycy wyd... to będzie międzynarodowy skandal, a już świat jest nieźle rozhuśtany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...