Skocz do zawartości

[nietypowy rower] Fachowa nazwa tego roweru


habentes

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, habentes napisał:

A jeżeli jest ich mało to czy duży koszt jest złożenia takiego samemu?

A co do kosztów...ciężko wyczuć - zależy jakie części chcesz wrzucić gdybyś sam zamierzał dłubać.  Zestaw kół może być dość tani ze względu na retrohebel (czyt. Torpedo), chyba że zamierzasz składać koła i użyć szerokie rawki a z piast np.: Monę.  Opony szczegół.  Korba - albo znowu po taniości albo White Industries lub inny Blackburn.  Rama - albo dorwiesz starego Schwinna na olce za stówkę albo zlecisz polutowanie jednemu z krajowych frejmbilderów.  Mostek, kiera, sztyca, siodło - znowu może być Thomson, Paul Comp albo odzysk z komunijnego bmx'a.  

Zatem - ciężko dać jednoznaczną odpowiedź ale z tego co się rozglądałem po ale i olce to można ustrzelić takie cudo nawet za pięć stów, oczywiście do wyglancowania.  A, widelec z foty AT nazywa się Springer, na pewno dodaje plus pięćset do lansu i cztery funty warszawskie do wagi.  

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@habentes

Mogę polecić ten sklep, robiłem tam kilka razy zakupy polując na częsci do swojego stretch cruisera, kupiłem tam praktycznie wszystko poza ramą i nie było żadnych problemów.

Co do cen to zależy, od tego czy części nowe, czy używki itd. Najtaniej pewnie upolować taki rower, bo czasami sie trafiają, ale na nowych częsciach w 2k raczej się zmieścisz. 

Mnie mój wyszedł ponad 3k na nowych częściach (tank plate własnoręcznie). Jednak te rowery to fajnie tylko na zdjęciach wyglądają i do lansu po płaskim się nadają ;).

20200908_173832.jpg

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey dzięki za info.. wiesz zawsze mogę kupować graty na raty :D  I dzięki za opinie sklepu, bo tak jak mówie, kiedyś kupowałem łańcuch do fata (seryjny był za słaby) czekałem 2 tyg na niego i nic, pisałem, dzwoniłem do sklepu i cisza.. aż w końcu musiałem zgłosić sprawe na policje i odziwo odzyskali moje pieniądze po około tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...