Skocz do zawartości

[10 000 - 12 000] full trail


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam roweru do jazdy po górach typu nasze Beskidy :) . Mam na myśli m.in Gorce i Turbacz, Beskid Wyspowy z Mogielicą, Luboniem i inne tego typu (Leskowiec, Jałowiec). Ogólnie rower ma służyć do dłuższych wypraw dla przyjemności,  gdzie są ważne i wjazdy i zjazdy. Nie planuję brać udziału w żadnych zawodach. Bardziej zależy mi na wygodzie niż na wynikach.

Po przeglądnięciu masy informacji w temacie, na pierwszy rzut oka wybił się rower trailowy Merida One-Twenty 600. Nie zależy mi na karbonowej ramie. Zależy na to na regulowanej sztycy i w miarę normalnych kosztach eksploatacji.

Na jakie inne marki i rowery warto popatrzeć? Może być też forma wysyłkowa zakupu, nie mam z tym problemu.

To mój pierwszy tego typu rower, nie znam się na osprzęcie poza podstawowymi informacjami. 

Czy w dzisiejszych dziwnych czasach idzie jeszcze jakieś rabaty uzyskać od sprzedawców? Rower potrzebny na wiosnę 2022.

Wzrost 178 cm, waga 80kg.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak daje się zauważyć tutaj od czasu do czasu ludzie kupują poniżej cen katalogowych więc coś urwać pewnie się da. Pytanie kto kupuje i u kogo bo ja też na 3 marki miał bym zejście z ceny po znajomości. Nie mniej hasło "rabat" to stolica Maroka ma dziś naprawdę "prawdziwe" oblicze. Co do roweru to trzeba patrzyć nie na to co wpadło w oko tylko co możesz do tej wiosny-lata dostać. Ta Meridka całkiem w porządku za te pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...