Skocz do zawartości

[zlot] XIV Zlot FR


Rekomendowane odpowiedzi

Termin , jak co roku - 2 połowa Czerwca, można 17-19 pt-nd. W czwartek 16 jest Boże Ciało i to daje 1 dzień więcej bez urlopu. Tydzień później przewidziany jest koniec roku szkolnego i więcej problemów. Ewentualnie sam początek lipca 1-3. Myślę że termin z "Bożym Ciałem" jest optymalny bo i tak kilka osób przyjeżdża w czwartki na złoty.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, u mnie przyszły rok może być pod dużym znakiem zapytania z racji ciągłych migracji pielgrzymów na naszej wschodniej granicy, a co za tym idzie - wyjazdów służbowych.
Termin z Bożym Ciałem wydaje się dobrą opcją - zawsze to dodatkowy dzień na jazdę, a jak wiemy z doświadczenia, sporo osób tak robi. Oficjalnie urlop mam od lipca, ale każdy termin będę brał pod uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Czy to nowy ład :) i nie ma głosowania ? hahah

Na pewno chcecie zabrać długi weekend, niektórzy mają rodziny. :) a to spowoduje że przyjedziemy pewnie w środę = wątroba oberwie +1 dzień.

 

Dwa. Przypominam o morzu i górkach przy Gdańsku - ktoś ostatnio obiecywał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ukasz napisał:

Czy to nowy ład :)

Nowy POLSKI ład, proszę Pana ;)

Głosowanie jest zbędne, bo już znany jest wynik. Takie niepotrzebne głosowanie tylko grozi reasumpcją ;)

W dniu 29.12.2021 o 10:16, kerownik napisał:

to ja proponuję Beskid Mały

Moim zdaniem ten Beskid powinien nazywać się Stromy, bo pełny jest ścianek. Zaplanowanie sensownego MTB nie jest tam łatwe, ale da się fajnie pojeździć. Chyba potrzebujecie mnie na przewodnika ;) Chyba czas wrócić na Zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zlot będzie 16-19 czerwca to ja odpadam, mam od kilku lat inną imprezę w tym terminie. Kolejny tydzień będzie lepszy. A ten termin koniec sierpnia początek września to slabo, zimno, mokro, dzień już krótki, 

Sauna i morze jak najbardziej za.🙃 Albo przynajmniej rzeką w pobliżu jak rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2022 o 13:24, marcinusz napisał:

Głosowanie jest zbędne, bo już znany jest wynik. Takie niepotrzebne głosowanie tylko grozi reasumpcją ;)

Hehe pamiętaj że nasz bus to przynajmniej połowa składu zlotu 😁. Jak widać nie każdemu termin leży...a ja lubię każdego. Więc warto wiedzieć kto i kiedy może być.

Edytowane przez Ukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2021 o 10:16, kerownik napisał:

@Kenzie Może do czerwca "turystyka graniczna" przeniesie się w inne rejony?

obraz_2021-12-29_101314.png

Niestety sytuacja jest na tyle napięta, że wątpię by zmienili kierunek, póki co. 

Co do miejsca zlotu - nad morzem nigdy nie jeździłem, ale znajomy z Sopotu bardzo sobie chwali okoliczne rejony. Może warto uderzyć w tą stronę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można chwalić tereny trójmiejskie, co prawda brak walki człowiek vs. góry i trasy są dość gładkie. Przewyższenie robi się z pomocą wielu małych wzniesień i spadków.

I chyba kuchnie polową musielibyście postawić, bo po lasach nie dają jeść ;) 

Na plus możliwość organizacji wielu wycieczek fakultatywnych! Kaszuby - długodystansowe trasy XC z widokami, Mierzeja Helska, Mierzeja Wiślana - trasa R10 w tym najlepszy odcinek wzdłuż polskiego wybrzeża Kąty Rybackie - Krynica. Dla masochistów - pas nadmorski ścieżką rowerową Gdańsk - Gdynia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...