Skocz do zawartości

[blackcat Wheels] Opinie


Mtalamu

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, z mojej strony można liczyć jedynie na ochy i achy - pełen zachwyt po otrzymaniu kół!  Mega profesjonalne podejście do klienta, Tomek naprawdę stara się stworzyć koła które będą doskonale komplementować tak rower jak i styl jazdy cyklisty.  Świetny wybór szprych, piast i obręczy, osobiście polecam koła zaplecione na "sznurkach" BERD'a które niesamowicie tłumią drgania i powodują że nawet po setce kilo na kocich łbach nadal można komfortowo kręcić bez ryzyka wypadnięcia plomb / wstrząsu mózgu / oczopląsu.

Każdy decydujący się na koła plecione przez Czarnego Kota może być pewien indywidualnego traktowania i niesamowitego produktu, który znacząco podniesie wartość roweru i pomoże lekko zdobywać kolejne krajobrazy w najwyższym komforcie.   

Moje koła są podlinkowane w stopce, jeszcze jeden zawodnik z Forum ( @100lar3k, dodaj coś od siebie! ) niedawno także posiadł komplet pleciony sznurkami i wiem, że jest równie zadowolony!

IMG_3484.JPG

IMG_3514.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki!!!! Oby takich forumowiczów jak najwiecej! 

Potrzebuję fachowca, któremu można zaufać. I wszystko wskazuje na to,  że to ten właściwy. 

Podobno ma aż 2 dobre walcowarki do szprych. Co jest bardzo rzadkie w Polsce. 

Jeszcze tylko jedno pytanie a jak z dostawą? Bo chyba p.Tomasz  rezyduje w Szwajcarji... 

Mogliście śledzić przesyłkę? Było opóznienie w dostawie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz znakomitych kół, Tomasz Black Cat do spółki z Tomaszem Fetish Bike wytwarzają uznane wśród łilbilderów na całym globie maszyny do kalibracji naciągu szprych.  Mistrzostwo!

Co do terminów - Tomek ma w kalendarzu kilka, jak nie kilkanaście zleceń ale jest w stanie przewidzieć kiedy klient otrzyma koła.  Aha, produkcja oraz transport odbywają się już z terenu Polski! 

Mogę z czystym sumieniem polecić koła zaplecione przez Black Cat, zaznaczam że nie otrzymuję % od sprzedaży ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo. To ja też się wypowiem Tomek obecnie mieszka gdzieś w okolicach Wrocławia.

Mam od niego koła są bardzo dobre. Kontakt fajny. Ja zamawiałem w czasie jego przeprowadzki z Szwajcarii do Polski. Termin trochę przez to poleciał, ale nie było tragedii. Koła są bardzo dobrze i dokładnie zrobione. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Koła wysłane były kurierem.

Strona nie jest zbyt często aktualizowana, instagram i facebook też a szkoda bo, niektóre projekty ma naprawdę fajne. Jeśli chodzi o moje koła to dostałem od niego ofertę z wyceną trzech różnych konfiguracji. Jedynie na czym mi zależało to na berdach :). Wycenę dostałem w tabelce z exela [ful profeska ;) ] gdzie wyszczególniona była cena każdego elementu wraz z wagą (oczywiście waga orientacyjna}

A tutaj koła, które zamawiałem.

large.005_speedero.jpg.477905c34010e347a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to medja socjalne nie są często aktualizowane ze względu na ilość zamówień i związany z tym nawał pracy, należy pamiętać że człowiek ma jeszcze rodzinę no i nieco czasu wolnego też mu się należy ;)

Jak mawiają anglosasy: dobre rzeczy trafiają do tych co (cierpliwie) czekają!  Warto poszczekać nieco na takie precle! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie -  warto czekać! Choć w tym przypadku liczę że nie będzie to długo.

 

Ja tylko eliminuję ryzyko. To co mi napisaliscie utwierdza mnie w przekonaniu, ze dobrze trafiłem. Od miesiąca szukam kół. Wszystko wskazuje, że wreszcie trafiłem bardzo dobrze. 

---------------------------   

Gadałem z killkoma innymi. Albo okazało się, że mają małe szanse na zdobycie cześci,  albo wręcz mnie rozczarowali, bo w przedstawiają sie jako "niewadomo co" , a jak przyszło do konktretów , to "jak wybierzesz sobie cześci, przyślesz je nam, to ci je złożymy za (wygórowaną ) cenę. " Sam cześci nie umiem dobrać, bo potrzebuję czegoś nietypowego. itd. 

Cenie bardzo uczciwość i odwagę, nawet jeśli gość mi mówi, od razu, że robi koła ale nie o takich parametrach. Do takich mam szacunek. I z  takimi też rozmawiałem. I kupiłem do drugigo roweru. I jestem zadowlony.

Drobne kretactwa/nieścislości, sprawdzam i tacy odpadają przed metą. I tak sie też stało z niektórymi. Został tylko Black Cat Wheels. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tandem 26'' łaczna waga zawodników - cieżka, v-brake, 7 rzędow  kaseta + parę innych szczegółów, teren itd.  Bezpieczeństwo absolutnym priorytetem. Poza tym pewność, że uda się w rozsądnym czasie. Ja chcialem miec w 2 - 3 tyg,  bo jest kiepsko z częsciami, ludzie czekaja na dostawy czesci nawet 9 miesiecy i zmnienija  im terminy dostaw... (sic!).

I wszystko wskazuje ze sie uda, a moze nawet szybciej

 

-----------------------------------------

Dowiedzialem sie przez miesiąc sporo o kołach. Niektórzy może i byli niezadowoleni, ale jestem dociekliwy, meczyłem  pytaniami, sprawdzałem z innymi  jak tylko mogłem itd.

Black Cat Wheels miał najbardziej przekonujacą  oferte. Dobrze,  ze do nich trafiłem jak już sporo dowiedziałem. Odpowiedzieli mi na liste pytań i przekonali fachowymi argumentami, co jest najlepsze i realne w obecnych warunkach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...