Skocz do zawartości

[3000] używany rower MTB


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

zastanawiam się nad kupnem pierwszego roweru mtb w budżecie do 3 000 pln. Po przeszukaniu internetu doszedłem do wniosku, że bardzo ciężko znaleźć dobry, nowy rower więc zacząłem się interesować używkami. Mam możliwość kupna używanego Treka x-caliber 8 2019 (kupiony w zeszłym roku) w dobrym stanie za 2 800 zł - czy warto? Czy zakup roweru używanego w tym budżecie to dobra opcja? Byłbym wdzięczny również za alternatywy (nowe jak i używane). Mój wzrost 183 cm, waga 80 kg.

Dzięki.

7

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak faktycznie zadbany - to czemu nie. 

Jak miałbyś jakiś kontakt ze sprzedającym to masz dożywotnią gwarancję na ramę, bo nie przechodzi na kolejnego właściciela. 

A jedyne co może się w nim posypać to hamulce - o ile nadal są tam fabryczne, tanie Shimano, no i tylna piasta - ale trochę już z serwisem Treka nie jestem na bieżąco więc nie wiem co do tego konkretnego modelu trafiało. Problem jest w tym że jest tam trekowski standard, "boost 141" więc nie bardzo można tę piastę co jest podmienić na pierwszą lepszą. 

Tak czy inaczej lepiej kupić teraz - co do używek, z tego co jest, z nowych - tak samo. Dostępność rowerów jest słaba więc kwestia tego co upolujesz ;) Na wiosnę ceny na pewno skoczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...