Skocz do zawartości

[Kamera] Coś podobnego do Sony HDR-AS50


maly_jasio

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, potrzebuje opinii znawców tematu w sprawie kamerek rowerowych, ewentualnie wideorejestratorów. Miałem kamerkę Sony HDR-AS50 i byłem z niej bardzo zadowolony. Niestety rozbiła mi się soczewka. Kamerka włącza się, ale nie ma na rynku osobnych soczewek a używki są dośćdrogie. W porównywarce Ceneo i innych można porównać z reguły parametry na których specjalnie mi nie zależy. A to na czym mi zależy to:
- długi, nawet kilkugodzinny, czas nagrywania na jednej baterii
- goła kamerka dokręcana bezpośrednio do mocowania, tak żeby nagrywała dźwięki
- w HDR-AS50 lubiłem jeszcze jej podłużny kształt, tj osobom z naprzeciwka nie rzucała się w oczy, bo widziały tylko samą soczewkę
- kompresja pliku filmowego do znośnego formatu, który nie waży zbyt wielu GB lub MB
- jeden plik filmowy na ponad kilkugodzinne nagrywanie, bez atomatycznych cięć na mniejsze pliki

Nie zależy mi na jakości super 4K z niesamowitą rodzielczością czy na wyświetlaczach. Górę biorą powyższe zalety.

Co moglibyście polecic? Cena do 1000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic podobnego nowego na rynku nie ma. Albo używka ponownie z Sony ( jak już masz 1000 zł to FDR-X3000R w tych okolicach możesz kupić, albo używki od as15 do as100 za 200-400 zł ). Ja poszedłem po tym jak Sony AC zniszczyłem  w Dji Osmo - kupiłem za 1100 zł nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...