Skocz do zawartości

[lampka] na płaską kierownice


Arkowal

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Pewnie temat już wałkowany,ale wolę się upewnić,ewentualnie wasze sugestie i porady.

Potrzebuje lampki którą przymocuje do mojej pierwszej szosówki na którą zresztą czekam od 30 sierpnia😞 Jeszcze trochę poczekam..

Rower to aero maszyna z płaską kierownicą.Interesuje mnie lampka którą będę mógł na takiej kierownicy zamontować.Wiem,że nie wszystkie lampki będą miały taką możliwość.Fajnie gdyby dało się również zamontować na zwykłą kiere MTB póki co.Gdyby była możliwość sterowania lampki z germina super sprawa.

Na tą chwilę zastanawiam się nad bontragerem Ion Pro RT ale raczej w tym przypadku mocowanie tylko na zwykłą kierownice.Cena to sprawa drugorzedna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co germin na mostku MTB.Brałem też pod uwagę uchwyt germina z możliwością montażu lampki.W takim razie jakieś inne sugestie co do lampki?Lampka nie będzie zamocowana na stałe więc czy jest sens specjalny uchwyt montować... 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalny Stix ma ogrom opcji montażu i jest solidną lampką.  Inna opcja o jakiej baardzo niewiele osób po korbie praktykuje to lampka na kasku.  Nie jakiś halogen ale zwykła trzyledówka - tylna jest wystarczająco wysoko aby było nas widać ponad dachami zwykłych osobówek, przednią zaś świecimy w kierunku kierowców upewniając się że jesteśmy bardziej widoczni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...