Skocz do zawartości
  • 0

Rower trekingowy


Gość braian

Pytanie

Gość braian

Witam, od jakiegoś czasu szukam roweru trekingowego, ale nie mam w tej materii za dużo wiedzy. 

Generalnie chciałbym aby rower był na osprzęcie deore (ponoć dobre) miał błotniki i bagażnik. 

Natknąłem się na takie ogłoszenie i nie jestem pewny czy warto. 

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-trekking-diamant-elan-s-deore-xt-bontrager-CID767-IDLWlky.html

Jedynie obawiam się czy rama nie będzie za duża jak dla mnie 168cm.

Bardzo dziękuję za wszelkie porady/opinie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość giorgio

Jak nie wiesz co chcesz to nikt Ci dobrze nie doradzi bo gusta i potrzeby są różne. Po wielu latach jazdy sam będziesz wiedział co chcesz i wtedy kupisz sobie MOSSO  i sam złożysz. Dziś kup sobie jakiś trekking za 1000-1200 w selgrosie ( ja kiedyś tak zrobiłem). Sezon wytrzyma. A Ty będziesz wiedział jaką chcesz kierownicę, osprzęt, bagażnik, siodełko. Z tym że opony choć nowe od razu do śmieci. Pedały wymienisz na jesieni bo drugiego sezonu to chyba nie wytrzymają, chyba że mało będziesz jeździł. Czy deore? Jakie? jak nie wiesz jakie to odradzam. Żonie kupiłem osprzęt ALIVIO i to był bardzo dobry wybór (sam mam deore ale żeby to było o wiele lepsze to nie powiem). Jeden gość bardzo dobrze opisał rodzaje osprzętów w rowerowych poradach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...