Skocz do zawartości

[Rower MTB do 4000PLN] Kellys Spider 90 / Romet Mustang M7 / Kellys Gate 30


micmaq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

planuje zakup roweru typu MTB. Moje jazdy to około 70% teren WPN i podobne a reszta to asfalt służący głównie na dojazdy do tychże. Wstępnie wybrałem trzy opcje w moim zakładanym budżecie do 4000PLN. Nie wiem czy istotne ale nie będę miał możliwości przymierzyć się do każdego z tych modeli, wybrałem więc również wstępnie rozmiar ramy pod mój wzrost 180cm i długość przekroku ok. 82cm. 

Będę wdzięczny za opinie i sugestie.

1. Kellys Spider 90 model 2021 amor powietrzny, osprzęt Deore, tegoroczny model - nowy ze sklepu. Kellysa miałem kiedyś i bardzo dobrze mi się na nim jeździło.

2. Romet Mustang M7  fajny osprzęt też Deore, nowy model, amor na sprężynie. Bardzo fajny rower nie wiem jak z awaryjnością marki Romet.

3. Kellys Gate 30 jedyny w zestawieniu rower używany, bardzo fajny osprzęt, praktycznie wygląda jak nowy ale model z 2016 roku, więc już na starcie kupiłbym rower 5 letni. Czy cena nie jest za wysoka jak na taki rocznik. Wg sprzedawcy przebieg około 500km i na taki wygląda.

Oglądałem jeszcze modele min. z firm Cube i innych ale wszędzie osprzęt o klasę niższy. Może coś ominąłem i jakieś fajne propozycje.

Pozdrawiam

Mich Micmaq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...