Skocz do zawartości

[Trenażer] Podłączenie tacx i-magic


Fatthal

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Dostałem od znajomego starego i-magica i mam problem z podłączeniem go pod laptopa, czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

Po pobraniu i zainstalowaniu ttsa z strony tacx'a sprzęt się nie łączy - wnioskuję, że jest za stary bo tylko połączenie na tym nowym jest przez 

bluetooth i ant+. Tutaj niestety jest tylko kabel usb. Kompletnie się na tym nie znam i będę wdzięczny za jakiekolwiek rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacx TTS to martwy program - o ile dobrze pamiętam definitywnie od ubiegłego roku. 
Żeby TTS zadziałał, oprócz pliku instalacyjnego potrzebowałbyś klucz i pewien dodatkowy plik od kogoś, kto miał zainstalowany (i użytkowany)ten program przed wyłączeniem serwerów przez Garmina. 

W folderze instalacyjnym trzeba wtedy podmienić parę rzeczy i można działać. Czasem mogą pojawić się problemy jeśli używasz Windowsa 10 (czy już nowszego), ale to też da się obejść. Sam mam Tacxa Neo 2T i zainstalowany w ten sposób program TTS-4, gdzie czasem używam virtual reality z ramą sterującą, bo grafika i funkcjonalności są znacznie lepsze niż na Zwifcie. Tylko trasy są bardzo krótkie i jeździ się samemu, ew. z wirtualnymi przeciwnikami. 

No i aktualnie TTS nie ma wielu funkcji, które działały kiedyś; tego się już nie obejdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...