Skocz do zawartości

[rower] NS Bikes Surge Evo 2016


Sewcio_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Witam, Cześć.

Mam na sprzedaż mój osobisty rower do Freeride'u, zjazdów, skakania, czyli NS Bikes Surge. Rama jest w rozmiarze M, koła 27.5", rama oczywiście Stal Chromowo Molibdenowa, czyli bardzo wytrzymała rama. Z wad roweru to parę rysek na amortyzatorze (Rock Shox Yari 160mm) i ramie co oczywiście nieuniknione jest oraz deliaktny luz na przedniej piaście (Sun Ringle SRC), który nie przeszkadza w jeździe, ja naprawdę nie mam czasu się tym zająć. Rowerek zadbany oczywiście, wyczyszczony, szanowany przeze mnie i jestem drugim właścicielem. Na niektóre części posiadam paragony. Napęd w rowerze to napęd singlespeed, jest zamontowana kaseta, więc jest możliwość zamontowania przerzutki.

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-ns-bikes-surge-dartmoor-gorski-fr-dh-freeride-full-enduro-ht-CID767-IDM3AaK.html

Tutaj link do aukcji na OLX, tam jest dokładny spis części i opis roweru no i oczywiście zdjęcia. Jeśli link nie działa proszę skopiuj go i wklej w wyszukiwarke. 

Cena to 3500 ZŁ, ostateczna. Myślę że bardzo dobra. Sprzedaję ponieważ skończyłem ze skakaniem i chce kupić rower do lżejszej jazdy.

A i odbiór osobisty w Krakowie, ewentualnie wysyłka na koszt kupującego (+100zł). 

Zapraszam do kontaktu najlepiej na olx, bądź na numer 500380136.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...