Skocz do zawartości

[do 7000 zł] używany rower do 7000


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mihau_ napisał:

1. Dodaj roczniki jakie cię interesują bo ma to ogromne znaczenie. Np. contend sl2 z 2019, 2020 i 2021 to zupełnie inne rowery

2. Zdefiniuj co znaczy "głównie asfalt" bo taki speedster jest "tylko asfalt"

Do jazdy po bezdrożach mam cuba analoga. Potrzebuję roweru na długie szosowe wyprawy (150-200 km) po drogach asfaltowych bez żadnego ścigania. Ten speedster to dokładnie "Scott speedster gravel 10 disc".

Podobają mi się wszystkie chciałem się dowiedzieć od bardziej doświadczonych który rower sprawdzi się najlepiej i co ewentualnie wymienić w danym rowerze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozmiar? We Wrocławiu stoi Giant Defy Advanced 3 za 7299 w rozmiarze S. Do tego w 3 miesiące trzeba wykonać przegląd za który życzą sobie około 70zł i masz dożywotnią gwarancję na ramę, fajny rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kornik19 napisał:

Do jazdy po bezdrożach mam cuba analoga. Potrzebuję roweru na długie szosowe wyprawy (150-200 km) po drogach asfaltowych bez żadnego ścigania. Ten speedster to dokładnie "Scott speedster gravel 10 disc".

Podobają mi się wszystkie chciałem się dowiedzieć od bardziej doświadczonych który rower sprawdzi się najlepiej i co ewentualnie wymienić w danym rowerze.

 

Jesli chcesz rower na asfalt to szukaj szosy a nie gravela, przede wszystkim będzie lżej

Rozmiaru L to raczej u żadnego producenta nie będziesz miał. 

Jak masz coś na oku to dawaj linki, na rynku używek kupuje się co jest a nie szuka modeli po katalogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rozmiaru L to raczej u żadnego producenta nie będziesz miał" masz na myśli że L będzie zadurza. Szukać w używkach rozmiaru M. Jeśli coś znajdę używanego tej zimy to kupię , a jeśli używki nie będzie to będę musiał dołożyć i coś nowego kupić. Proszę was o opinię bo chcę wiedzieć czego szukać te modele które podałem przewijają się przez OLX. Doradzcie mi który będzie najlepszy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...