Skocz do zawartości

[Bepieczna trasa] do Czerwińska nad Wisłą. Co polecacie?


Mtalamu

Rekomendowane odpowiedzi

Planując trasy w pobliżu Wisły warto zerknąć na to https://mapa.wirtualneszlaki.pl/wtr/#12/53.4476/18.6040/OSM_Klasyczna-Punkty-Wislana_Trasa_Rowerowa

A locusMap jest dobrą aplikacją . W tym roku korzystałem z niej równie często , o ile nie częściej, co z map papierowych . I naprawdę potrafi wyznaczyć fajną drogę do zadanego punktu . Oczywiście trzeba zaznaczyć środek lokomocji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 21.11.2021 o 20:10, Mtalamu napisał:

Spróbowałem 5 km od Nowego Dworu Mazowieckiego DK 62, zawórciłem, ciesząc się że jeszcze żyję.

@MTALAMU znasz rejony Nowego Dworu? Zastawawiam sie czy realnie jest ominąć Nowy Dwór jadąc od strony Leszna, Kazunia itd. Wymyśliłem sobie żeby minąć Wisłę(tym niebieskim mostem) i za mostem skrecając w prawo objechać Nowy Dwór i dalej jechać na zachód w stronę Wyszogrodu. Pewnie da się tak zrobić tylko nie wiem jakie natężenie ruchu jest w tatych okolicach, oczywiście chciałbym omijać drogi takie jak DK 62. Masz jakieś  doświadczenia jeżeli chodzi o tamte okolice?

Edit: bez sensu pytanie, dopiero skumałem, że szukasz podobnej drogi🤦‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna alternatywa , koszmarnej DK62, (znajomy jedzi nią samochodem i  odradza) , na razie, to wdłuż Wisły. Trasa tamtedy jest tak kręta, ze wiekszość czasu bym sprawdzał, którędy jechać. Poza tym to tereny zalewowe, i mogą być nieprzejezdne, wiec ryzyko niepowodzenia duże. 

 

A drogę z PKP Choszczówka do Nowego Dworu Mazowieckiego znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...