Skocz do zawartości

[Jaki rower] do XC do 4500 zł?


Sewcio_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Może ktoś mnie zapamiętał i wie po moich ostatnich postach że latałem na rowerze duża hopy, dropy itd. aczkolwiek zdarzył się wypadek, mocno poobijałem się itd. dużo nie pamiętam z wypadku ale bez większych konsekwencji. Stawiam na zdrowie i planuję przesiąść się na rower XC, czyli wciąż jazde w terenie, ale tylko po zjazdach żeby nauczyć się techniki bo latać umiem bardzo dobrze, ale w terenie nigdy super mi nie szło.

No i do sedna sprawy: poszukuję roweru XC do około 4500 zł i ta granica jest nieprzekraczalna a najlepiej jakby był pare stów tańszy bo zawsze trzeba wymienić pedały i gripy po swojemu...

Rower dla średnio zaawansowanego. Chciałbym koła 29 żeby rower był bezkompromisowy w terenie, rozmiar ramy L/XL na 191cm wzrostu. Ważę ok 75kg. Chciałbym również żeby posiadał sztywne osie oraz widelec powietrzny, ale nie musi. Rower tylko nowy ze sklepu!!!. Czy macie może jakieś propozycje, coś wam się rzuciło w oczy? 

 

Z góry dzięki za pomoc i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...