Skocz do zawartości

[2022] Kross - nowe Level


Alsew

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ogólnie to Kross chyba przyjął strategię utworzenia całej chmary "salonów" sprzedaży. A przynajmniej w Wawie sięco chwilę o nie potykam, nawet na moim zadupiu pojawił się jeden. Może stąd rezygnacja z ładowania kasy w segment trail/enduro/road  i różnego typu fikuśne projekty, jakieś "pjór trejle" i podobne cuda na kiju, za to wszędzie ma być sklep z podstawowym asortymentem, który interesuje gros typowych klientów.

Edytowane przez modrzew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, modrzew napisał:

Ogólnie to Kross chyba przyjął strategię utworzenia całej chmary "salonów" sprzedaży. A przynajmniej w Wawie sięco chwilę o nie potykam, nawet na moim zadupiu pojawił się jeden. Może stąd rezygnacja z ładowania kasy w segment trail/enduro/road  i różnego typu fikuśne projekty, jakieś "pjór trejle" i podobne cuda na kiju, za to wszędzie ma być sklep z podstawowym asortymentem, który interesuje gros typowych klientów.

U mnie też, w Otwocku. Byłem w szoku.

Odbije się pewnie to na okolicznych sklepach, której w sporzej mierze właśnie sprzedawały rowery tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste. Mali przedsiębiorcy padają i muszą  dojść jakoś w całym kanale dystrybucji do kupujących. Romet też ma sieć sklepów prorowery i chyba są w decathlonie (przynajmniej na stronie bo na żywo nie widziałem). U mnie w mieście padł sklep kross'a, a inny przedsiębiorca co sprzedawał rometa przeszedł na scott'a i odżył. Ludzie kupują zagraniczne marki bo uważają, że są lepsze. Powinni uruchomić sprzedaż bezpośrednią z niższymi cenami, dokładnie jak to zrobił canyon. Jeszcze pamiętam mój rowerek szosowy conyona na ultegrze za 4.4k PLN. A teraz nie są  tacy tani i koszą dodadkowo marże sprzedawcy detalicznego.

Edytowane przez luker7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam zakup właśnie tego kross'a  bez garba. na razie dzwoniłem po sklepach  w okolicach i dostępna jest 7-ka w rozmiarze L. Sprzedawca przekonywał mnie że na 179cm jest to dobry rozmiar, że nowa geometria. Bazując na tabelce kross'a raczej wybrałbym dla siebie M. Jaki rozmiar byście  mi radzili? Oczywiście podjadę i sprawdzę osobiście, ale dawne  L-ki to były kobyły. Od razu wiedziałem że za duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, luker7 napisał:

@Alsew Trzeba kliknąć/rozwinąć sekcje "dobierz rozmiar" na stronie roweru.

Musieli dołożyć tabelkę bo jakiś czas temu jeszcze nie było nawet zakładki "dobierz rozmiar". Mka 17cali ma górną rurę 590mm czyli jak to Kross ma w zwyczaju dość krótko a sugerowany wzrost dla tego rozmiaru 182-188cm to kolejna bzdura która Kross zamieszcza na swojej stronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramy level 7 i 8 na bank są takie same tylko jak widać tabelki podają różne dane ją patrzyłem na 7 a w 8 już jest co innego 🤣 Burdel na stronie Krossa jest nie do ogarnięcia. Pytanie czy którąkolwiek z tych tabelek ma cokolwiek wspólnego z rzeczywistością... Może ma to tylko wyglądać "nowocześnie".  😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...