Skocz do zawartości

[sklep] sportpoint.pl - opinie


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Nic w tym sklepie jeszcze nie zamawiałem. Towar rzekłbym "specyficzny" bo w wielu kategoriach są raptem pojedyncze artykuły, czasem dodatkowo niedostępne. 

Opinie w Google Maps niezachęcające, na Allegro konto zawieszone. 

Ceny zaskakująco dobre, do tego stosunkowo szybko osiąga się próg darmowej wysyłki. 

Ktoś korzystał z tego sklepu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domena niby 10 letnia, ale jak widzę, że regulamin zrobiony przez "prokonsumencki" to zapala mi się światełko, bo stamtąd biorą regulaminy kompletnie nie obyci albo świeżaki. Może być tak, że kupili domenę niedawno, choć na ceneo są ze 3 lata.

Wg. mnie typowy drop z hurtu i ceneo to raczej pokazuje po opiniach.

Takie cudaki się omija raczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym rzecz - jest towar niedostępny nigdzie indziej, ale jak się ostatnio na Bikestacji naciąłem - też mieli wirtualnie opony niedostępne gdzie indziej - to jakoś mam uraz. 

Co do Paczki Orlen/Paczki w Ruchu - taki jej urok niestety, po rebrandingu nic się nie zmieniło. Forma dla cierpliwych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Mod Team

@Jan1342 zarejestrował się wczoraj i pierwsze co zrobił to napisał post w tym temacie. Sprawa delikatnie podejrzana i nie wzbudza we mnie zaufania, ale chętnie poznam więcej informacji na ten temat.

@MikeSkywalker na ten moment nie przywiązuj się zbytnio do tej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Omijać z daleka!!! Sprzedaje towar, którego nie posiada, przyjmuje płatność, a następnie nie mogąc się wywiązać z terminu dostawy, odmawia anulowania zamówienia i zwrotu pieniędzy. Kilkanaście e-maili dopytujących o realizację, późniejsze anulowanie zamówienia i żądania zwrotu pozostają bez odpowiedzi. Po kontakcie telefonicznym najpierw obiecuje szybką wysyłkę, potem zwrot pieniędzy, a na koniec odmawia zwrotu. Trwa to tygodnie. Szkoda nerwów. Mam nadzieję, że wkrótce rynek go zweryfikuje i sprzedawczyk zniknie z Internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...