Skocz do zawartości

[Pancerze] Łącznik


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Szukam takich plastikowych elementów do połączenia pancerza.

focus-cis-stem_2.jpg

Wie ktoś z Was pod jaką nazwą szukać? A może ktoś z Was ma takie i chciałby sprzedać?

W Polsce tego wyszukać nie mogę, na Ali znalazłem coś podobnego, ale znacznie większe i średnio mi się podobają.

Wiem że można użyć koszulki termo, ale nie chciało mi się już rozpinać pancerzy. Miałem gotowy rower z koszulkami, ale ostatecznie zdecydowałem się zmienić pancerz hamulca. Opaska zaciskowa wygląda tak sobie. Jagwire ma takie łączniki w kształcie kulki, mam je, ale pancerze wtedy trochę od siebie odstają co wygląda głupio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakby czytając w moich myślach, nagle w Biostern pojawiły się te łączniki.

https://www.bike-discount.de/en/jagwire-wire-hook-cable-connector?delivery_country=138&varid=1159088&utm_source=google&utm_medium=freeshopping&utm_campaign=pl&utm_content=surfaces_across_google

Na zdjęciach wyglądają kiepsko, jakby to był kawał tworzywa. Jednak przyjrzałem się, jak się popatrzy że miejsce na pancerz ma 4 i 5 mm, to można dojść do wniosku że jednak jest to dość mały element. Właśnie odebrałem paczkę i wyglądają naprawdę fajnie. Są malutkie, nie rzucają się w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...