Skocz do zawartości

[Obręcze] Naklejki na DT Swiss


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Filip, złażą jak złażą, ona się trochę rozwarstwia - gdzieś zlezie cała, gdzieś się naderwie, gdzieś zostawi paćkę kleju - nic strasznego - upierdliwe bo upierdliwe ale namoczysz odejdzie to co się nie udało, ale zejdzie.

Ja zdejmowałem już taką jeżdżoną - porysowaną, co i na rogu już się odkleiła sama, zmechaciła i kilka kijów i kamieni widziała - może "nówka sztuka" zejdzie na czysto - po używanej trzeba po zdjęciu całej zrobić te drobną kosmetykę - nie kląłem, nie robiłem tego godzinę - ot jakieś fragmenty musiałem "posprzątać"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dokumosa napisał:

Nie mieszajcie serii M i XM obręczy bo to zupełnie inne wykończenie samej powierzchni alu jak i typ zastosowanych naklejek (konkretnie naklejki vs. kalkomania). Kalkomanię daje się usunąć acetonem i toluenem ale nie próbowałem na obręczach i nie wiem jak się zachowa sama obręcz ;)

Tak czytam Zenku ;) ten temat i tak sobie myślę ... o co chodzi tym ludziom ? :blink: przecież naklejki z serii M / XM są do zdjęcia, nawet nie trzeba nic kombinować, no chyba że zmieniły się naklejki przez jeden sezon, dotyczy obręczy M 582.  

DT Swiss XM 551 / DT Swiss M 582 B) 

I napisz Zenku ;) ludziom dotyczącą samych naklejek, może Ciebie posłuchają ?. Naklejki same się nie zdejmują !!! i są bardzo dobrze naklejone na obręczach !!!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, skom25 napisał:

Dobra, zaczynam się już gubić, bo kilka osób pisze o tym samym i zdania są różne.

Temat uważam za wyczerpany.

Jeżeli to te same naklejki co wrzucił Artur ;) możesz podważyć za początku nożykiem, nawet takim do płyt kartonowych, dalej idzie samo, po prostu trzymaj dwoma palcami naklejkę i zrywaj bez pośpiechu, nie będzie żadnych pozostałości po klejach i jeszcze innych dziwnych coś tam co sobie tutaj wymyślili :P 

Ogólnie jak masz takie ryjki na naklejce, to sobie zostaw, no chyba że tylko topowe obręcze DT Swiss mają takie fajne coś ... mi się podoba :D B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...