Skocz do zawartości

[Merida big nine 300 lite] warto?


taxidriver

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Znalazłem w okolicy w sklepie meride BN 300 lite w kolorze teal/black. Dogadałem się  na 4200+parę gratisów (podłuzna lampka Led na tył i spray do czyszczenia shimano). Jak myślicie warto w to wejść - jazda asfalt, las, szutry wszystkiego po trochu. Link do roweru

https://www.merida-bikes.com/pl-pl/bike/2319/bignine-300-lite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten rower jest wart 4200 ? W dzisiejszych czasach ceny powariowały więc jak chcesz mieć to płacisz . Rower ogólnie jest ok .Trudno się do czegoś przyczepić .

Inna sprawa czy do opisanych zastosowań potrzebny jest rower MTB  ? Jeśli bardziej zależy ci na szybkości na asfalcie to cross albo grawel  będzie lepszy , jeśli na zdolnościach terenowych to ta merida jest ok . Zawsze możesz dokupić węższe albo/i mniej terenowe opony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zły rower. (Ja mam bin nine 100, czyli niższy model i swietnie się na nim jeździ. Dobra rama jako baza do upgrade'ów). Do zastosowań jakie opisałeś na 100% wystarczy (wystarczyłby i tańszy 😜 ) ja Meridę wybrałem, bo ona daje dość długą gwarancję na rower nawet jeśli ważysz powyżej 100kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...