Skocz do zawartości

[Mondraker czy Kross] wybór roweru


Alex81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Co sądzicie o firmie Mondraker i tym modelu ? Znalazłem ostatnią sztukę w dobrej cenie.

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-mtb-mondraker-chrono-carbon-rr-pd25401/?v_Id=154338

Mam Krossa Level 8.0 z 2019 i myślę o czymś lepszym do amatorskiej jazdy,troszkę szlaku,troszkę asfaltu.Czy zmiana będzie opłacalna,czy dalej ujeżdżać Krossa ? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę inna klasa roweru, co tu dużo pisać. Czy opłacalna? W zmianie roweru nie ma czegoś takiego jak "opłacalność", przecież nim nie zarabiasz.

Według mnie na Twoją jazdę to ten Kross wystarczy. Z drugiej strony nie trzeba zaraz być Nino Schurterem, żeby jeździć amatorsko i cieszyć się dobrym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę na szybko to opisałem. Amatorem jestem niemniej ambicje są większe , szlaki,trochę górskiej jazdy i przede wszystkim czasami jakieś zawody MTB od czasu do czasu.Mogę też zainwestować trochę w Krossa bo pewne zmiany już poczyniłem,niemniej zastanawiam się czy po prostu nie sprzedać go,dołożyć i kupić tego sprzęta.Jeździ się całkiem dobrze,niemniej apetyt rośnie.A może jakieś propozycję w cenie około 10k ? Będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...