Skocz do zawartości

[trenażer] Tacx T2170 i-Vortex


marcinusz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam do sprzedania trenażer Tacx  i-Vortex. Jest to model chyba z 2013 r. Bardzo mało używany. Komputerek podaje 1149km i to jest "przebieg" zrobiony łącznie przeze mnie i mojego brata.

Trenażer jest "smart", ale nie wiem czy da się go podłączyć do Zwifta. Ja nie próbowałem. Wiem, że mój brat miał z tym problemy i wolał się trenażera pozbyć niż walczyć o uruchomienie Zwifta.

Smart oznacza, że można sterować nim z aplikacji Tacxa. W komplecie jest antena do komunikacji z komputerem. Nie wiem jak to działa. Nigdy nie włączałem. Książeczki widoczne na zdjęciu są do jakiegoś softu z licencją na rok. Płyty nie mam, ale pewnie dam radę znaleźć, jeśli trzeba. Możliwe że licencja i tak wygasła.

Druga opcja to sterowanie z komputerka. Tak ja go używałem. Łączy się bez żadnego konfigurowania. Można symulować nachylenie i w ten sposób dobierać obciążenie, albo wskazać docelową moc i wtedy trenażer ustawia zadane obciążenie bez względu na to jak szybko kręcimy. Czyli można na nim trenować według mocy. Moc jest szacowana, ale dość dokładna i powtarzalna. Porównywałem z nowym Direto XR, który ma pomiar mocy i swoje treningi robię na podobnych wartościach mocy jak na TacX.

Zdjęcia tu: https://www.dropbox.com/sh/vo2cuiygfm17u6l/AACtwVp3jXAus1QhSI1CgeELa?dl=0

Cena: 600 zł do negocjacji

Tak naprawdę nie wiem ile jest wart. Kiedyś był bardzo drogi, ale jest stary i możliwe że nie obsługuje Zwifta, co jest mocno pożądane. Z drugiej strony, jest mało używany i pozwala trenować na mocy. Ja zmieniłem dlatego, że potrzebowałem cichego trenażera direct drive. 

Mam dwie opony do trenażera 26" i 28" mogę dorzucić oponę. Lub sprzedać całe koło na oś 135x9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...