Skocz do zawartości

[Przeróbka] Gazelle Orange LTD -> Szosowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Jeśli bredzę lub co gorsza bluźnię, proszę zmieszać mój pomysł z błotem, ale jestem zupełnym świeżakiem jeżeli chodzi o rowerowanie i lepiej się poradzić niż nie :D

Mam taki używany rower miejski Gazelle Orange Limited Edition, zakupiony lata temu w jakimś komisie rowerowym w Holandii i przywieziony do PL. Specyfikację znalazłem np. tutaj: Gazelle Orange LTD . Kilka zdjęć faktycznego modelu (wybaczcie burdel w garażu, ale wciąż jeszcze wykańczanie domu) załączone do posta.

Stan jaki jest każdy widzi. Jako, że biegam sobie na codzień dłuższe dystanse, chciałbym w ramach urozmaicenia treningów wpleść trochę treningów rowerowych. Jako, że w planach mam co najmniej rozebranie roweru, wyczyszczenie, być może odmalowanie i jakąś podstawową wymianę zużytych elementów, zaświtał mi w głowie niecny pomysł.

Czy według Waszego doświadczenia i wiedzy istnieje szansa by nieco uszosowić tą bestię, a jeśli tak, to jakie kroki należałoby podjąć by to uczynić ? 

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i rady, a jeśli pomysł jest chybiony - również przyjmę to na klatę :-)

Pozdr.

IMG_4846.jpeg

IMG_4847.jpeg

IMG_4848.jpeg

IMG_4849.jpeg

IMG_4850.jpeg

IMG_4851.jpeg

IMG_4852.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem na nie.  Ciężka piasta, hamulce kotwice, pozycja mocno wyprostowana - żeby to uszosowić musiałbyś wydać krocie a efekt i tak będzie taki-sobie.  Lepiej wysupłać na gotowca, np.: Giant FCR1 (2009) 28" 700C szosowy, fitness, widelec karbon Białystok Dziesięciny II • OLX.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...