Skocz do zawartości

[Okulary] Oakley Radar EV Pitch odpada powłoka


Kforum1

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka lat temu (3-4 lata) kupiłem fajne okulary Radar EV Pitch OO9211-03,niestety zaczyna mi się łuszczyć i odpadać powłoka antyrefleksowa u góry obok napisu "Oakley".

Okulary kupowałem w brylano.com więc chyba w oficjalnym sklepie Oakley-a. Zawsze o nie dbam i wkładam do dedykowanego materiałowego etui,czy to normalne w tym modelu i okularach Oakley-a czy kupiłem jakieś podróby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czoło się puknij, słabo samo przykrycie czółka. Pisałem do Oakley 2 lata temu jakoś i odpisali mi, że ten sklep nie spełnia już warunków oficjalnego dystybutora. Ciągnąłem wątek ale nie odpowiedzieli. Na Pepper było nawet info pod okazją z tego sklepu, że odmówili w ogóle rozpatrzenia reklamacji na okulary od nich. 

Ceny też dziwią, bo niektóre modele mieli za 25% ceny w innych sklepach, co raczej w tym brandzie nie jest normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pewnie sami je produkują.

Wam już na serio bije z tymi podróbkami. A ci z pepper to mają płacone za reklamę

W dniu 8.10.2021 o 20:30, Q_u napisał:

W czoło się puknij, słabo samo przykrycie czółka. Pisałem do Oakley 2 lata temu jakoś i odpisali mi, że ten sklep nie spełnia już warunków oficjalnego dystybutora. Ciągnąłem wątek ale nie odpowiedzieli. Na Pepper było nawet info pod okazją z tego sklepu, że odmówili w ogóle rozpatrzenia reklamacji na okulary od nich. 

Ceny też dziwią, bo niektóre modele mieli za 25% ceny w innych sklepach, co raczej w tym brandzie nie jest normalne.

O matko.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...