Skocz do zawartości

[Cążki do linek pancerzy] Obcinak do kabli i drutu z Castoramy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W Castoramie widziałem Obcinak do kabli i drutu 8'' marki chyba Magnusson  za 30zł. Wyglądający podobnie jak na obrazku, tyle że koloru czerwonego.  Była też żółta wersja  ale dużo drożej..  Czy ten tańszy obcinak będzie nadawał się do linek i pancerzy rowerowych? Na allegro  występuje to pod marką Geko i jest jeszcze tańsze.

 

cążki castorama.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również witamy :D 

Ale uprzedzając pytanie które pewnie padnie - identyczne z rowerowymi obcinaczkami do pancerzy i linek jest takie narzędzie https://swiatnarzedzi.pl/pl/p/Nozyce-do-drutow-i-linek-stalowych-Neo-Tools-190mm-01-512/2690 - nie wiem czy do kupienia w Castoramie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamiętam jakiej mam marki, bodajże Bop, ale takie same są sprzedawane pod marką Bike Hand https://allegro.pl/oferta/obcinaczki-do-linek-pancerzy-bike-hand-yc-768-9907456541 czy właśnie nierowerową jak wspomniane Neo. Lepszych obcinaczek do pancerzy/linek nie znam, wolę je bardziej niż Parktoola CN-10 którym miałem okazję pracować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tanie nie sa dedykowane do elementów stalowych, dla amatora na jakiś czas starczą ale się tępią. Jeśli dedykowane od neo-tools/bike hand mają ostrza lepszej jakości to niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu że po jednym sezonie nie są do wymiany. Pozatym zasada tych wszystkich obcinaków jest jedna: ostrza mają się mijać i tyle w temacie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, iks napisał:

Jeśli dedykowane od neo-tools/bike hand mają ostrza lepszej jakości to niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu że po jednym sezonie nie są do wymiany.

Nie są. Takie tanie (nie powiem Ci jakiej marki, bo to z którejś hurtowni kupione, być może właśnie Bike Hand, w każdym razie <50zł) w serwisie, używane praktycznie codziennie ciągną już chyba trzeci sezon bez żadnych problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...