Skocz do zawartości

[Lampka przednia] Około 400 lm


IP68

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu kupiłem dwie lampki Sigma Buster 100 i 300. Krótko po upływie gwarancji 100 przestała się ładować, natomiast 300 działa nadal, lecz za chwilę urwie się w niej gumowa osłona gniazda ładowania. Dodam, że używane były tylko awaryjnie w wypadku nieplanowanego przedłużenia wyjazdu. Tym samym poszukuję nowej lampki w budżecie około 300 zł, wymagania:

- około 400 lumenów lub więcej

- mocowana na sztywną obejmę, a nie gumę

- będę brał pod uwagę czas pracy

- opcjonalnie fajnie by było, gdyby miała USB Typ C

- możliwość stopniowania siły światła

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, rozważę. Czy ktoś ma może lampkę Rockbros? Szukałem ostatnio pedałów platformowych dla syna i okazały się przyzwoite całkiem. Może warto zwrócić uwagę też na lampkę?

I drugie pytanie: jak się sprawuje zapięcie lampek CatEye? To nie jest guma, ani obejma, lecz wygląda jak opaska zaciskowa (trytytka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą lampkę Rockbros? Mam jedną, o taką -

H6282fb69187b478b9511ef4bdc0d09f8V.jpg_q

Po kilku przejazdach powybijaną gruntówką rozpadł się plastik tej obejmy na kierownicę, kupiłem inne mocowanie i się trzyma, ma mico usb i świeci podpięta do powerbanka.

W ubiegłym roku kupiłem sobie jeszcze lumintopa B-01, to fajna lampka na szosę, w las to zbyt wąsko świeci, ale lampka ma dla mnie trzy plusy dodatnie: ładowanie przez usb, świeci podłączona do powerbaka  i można szybko zmienić ogniwo, kupiłem w święto singli za 104 złote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz używać na drogach lub ścieżkach rowerowych to proponuję jednak coś z odcięciem.

W podanym budżecie mogę polecić Bush and Muller Ixon Rock: https://www.bumm.de/en/products/akku-scheinwerfer/produkt/198l .html

Aktualnie do kupienia za 342 zł tutaj: https://www.rowertour.com/p/220198/lampka-przednia-busch-muller-ixon-rock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...