Skocz do zawartości

[Świat] W wielkiej pralni mózgów ruch


marvelo

Rekomendowane odpowiedzi

Tytułem wstępu taki jakże aktualny obecnie utwór grupy RSC:

Czy to się dzieje naprawdę?

Gdybym kilka lat temu zobaczył takie sceny, myślałbym, że to jakiś film science fiction, albo że to jakiś koszmarny sen.

https://www.bitchute.com/video/vmUE6D0I3kss/

Przecież to już nic innego jak zbiorowa psychoza.

 

Jeśli moderacja będzie chciała zamknąć ten temat będzie to tylko dowód, że ta zaraza sięgnęła także tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W Australii ta psychoza zbliża się już do apogeum.

A jak będzie u nas? 

My mamy jeszcze szansę, by nie oddać całkowicie władzy takim psychopatom jak Daniel Andrews, choć naszym obecnym rządzącym już niewiele do niego brakuje.

Panie Premierze, trzymamy za słowo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marveloja rozumiem, że interesujesz się konkretniej tym co się dzieje ale jak ten temat ma mieć sens to zapodawaj jakieś info z tego co jest wokół naszego podwórka. Bez urazy ale takie kraje faszystowskie jak Australia czy Nawa Zelandia mało kogo obchodzą. To są wyspy i niech ich wszystkich trafi szlag. Wyjechać chyba z tego wariatkowa można. Ja bym z chęcią dowiadywał się co się dzieje w tych jeszcze w miarę normalnych społecznościach typu Czechy, Słowacja, Węgry, ... Faszystowska Austria czy inne lewackie hybrydy też można pominąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIERowerowe forum na max!

Coś nie na temat rowerów. Nawijanka i dyskusja nie mająca większego powiązania z dwoma kołami ;-). Również możecie zamieszczać tu swoje zaproszenia na imprezy rowerowe i reklamy.

Ta część forum jest wydzielona, by toczyć w niej między innymi dyskusje na takie tematy. I to na max. Czyż nie? 

Ja nawet chętnie poznam Twoje spojrzenie, zwłaszcza jako osoby mieszkającej w innym kraju (chyba wciąż GB?). 

Pomimo, że mocno się różnimy i nieraz ostro się spieraliśmy na innym forum, wciąż cenię Cię jako adwersarza, który zmusza do refleksji i wysiłku w formułowaniu swoich myśli i przedstawianiu swoich przekonań. 

 

 

17 godzin temu, JWO napisał:

Nawet na forum rowerowym foliarski wątek. Krucjatę trzeba prowadzić na każdym froncie :D 

Cóż za błyskotliwy komentarz.

Ty tam bliżej u źródła tego całego zamieszania, więc też może coś od siebie napiszesz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podzielam Twojego optymizmu ani oceny Ciebie jako adwersarza. 

Wychodzę z założenia,  jako człowiek zmęczony nieustannym bombardowaniem nas, wszystkich, tym co tu wrzucasz,  że dla dobra i wyjątkowości tego miejsca pozwolę sobie Twój  cyrk zamknąć. 

Moje spostrzeżenia są takie: jako świeżo upieczony wyznawca Allaha nie odnalazłem w Twoich fobicznych treściach na innym forum żadnego potwierdzenia w rzeczywistości. 

Możesz wrzucić coś na max pozytywnego,  to przyklasnę. 

A na razie,  na potwierdzenie Twojej sugestii z pierwszego postu, kończę tym podsumowaniem funkcjonowanie tegoż wątku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...