Skocz do zawartości

[Trenażer DD] jaki z pomiarem mocy, zwift


ernorator

Rekomendowane odpowiedzi

No same pozytywy jak na pierwszy tydzień, potwierdza się to co pisałem wcześniej po testach. Jedyne co mnie trochę zaskoczyło to dźwięk piasty, w tym co testowałem był raczej cichy a ten co kupiłem wyje jak karbonowe koła za 5k :), muszę poszukać albo nawet maila do producenta napisać jak to nasmarować żeby było cichsze. Pojeździłem trochę na płaskim, trochę podjazdów. Na podjazdach realizm raczej anegdotyczny ale się pocę i nogi palą więc jest ok. Włączyłem sobie ostatnio jakąś krótką trasę 12km z podjazdem 250m, no co za sadyści tam trasy robią, 6km podjazd 120m potem 2km z górki i 4km 130m podjazd z czego ostanie 400m 10-13%. Ja z Mazowsza więc wrażenie to na moich nogach zrobiło :P 

Ogarnę trochę co i jak i sobie jakiś plan treningowy narysuje żeby na wiosnę jak pojadę ze znajomymi do Karpacza coś gdzieś pojechać a nie tylko wejść na śnieżkę i jeść oscypki. 

Zapięty mam w trenażer MTB bo próbuje żonę zarazić (MTB jeszcze jej pasuje ale szosa jest za mała) mam tam 44-34-24 i 11-32 10t więc dramatycznej różnicy względem mojej emeryckiej szosy nie ma 50-36 i 11-32 11t. 

 

W dniu 25.09.2021 o 21:49, ernorator napisał:

dongla ant+ mam

jakiegoś za 100pln z allegro mam i się okazało, że jak nie leży na kablu 1-1,5m od trenażera to czasem gubi zasięg.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Trafiłem na ten temat, gdyż pojawił się u mnie problem z falowaniem mocy. Tak mi się przynajmniej wydaje. Po kilkunastu minutach jazdy na trenażerze (DIRETO XR) moc sama się zwiększa, nie da się pedałować z takim obciążeniem. Jest na top jakaś rada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...