Skocz do zawartości

[rower] Kross Vento 5.0 m - doposażony


emenems1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
na sprzedaż rower Kross Vento 5.0 w rozmiarze M (53-56 wg. Kross). Świetny aluminiowy rower szosowy, z pełnym karbonowym widelcem, na bardzo dobrych kołach na łożyskach maszynowych FSA VISION TEAM 30. Pełna grupa Shiimano 105 R7000 2x11, (blaty przód 52-36, kaseta tył 11-32). Hamulce szczękowe Shimano 105 R7000 Dual Pivot.

Pełna fabryczna specyfikacja poniżej:
www.kross.eu/pl/poprzednie-kolekcje/vento-5-0-czarny-grafitowy-srebrny-matowy

W rowerze zmieniłem kilka elementów pod siebie:
- Opony Continental GP 5000 28 mm - zakupione w maju 2021 - jedne z najlepszych opon szosowych
- Kaseta Shimano 105 R7000 11-32
- Łańcuch wymieniony na Shimano HG701 w w lipcu 2021
- Suport Token 878 Zenith TK878EX BSA
- Mostek na krótszy PRO PLT 90 mm
- Dodatkowo fabrycznie nowa tylna przerzutka Shimano 105 R7000 GS z długim wózkiem
- Fabrycznie nowa kierownica Canyon H17 Ergobar AL
- Nowa owijka Canyon
- Nigdy nie używane siodełko - fabryczne Kross

Link do olx: https://www.olx.pl/d/oferta/rower-szosowy-kross-vento-5-0-rozmiar-m-doposazony-CID767-IDLyeQi.html 

Rower nie wymaga żadnego wkładu, regularnie smarowany, przesmarowany, wyregulowany, wsiadać i korzystać. Sprzedaję ponieważ po roku oczekiwania w końcu kupiłem docelowy rower. Na zdjęciu z pedałami SPD - nie są w komplecie, mogę dorzucić za symboliczne 100 zł).

Do roweru posiadam wszystkie dokumenty zakupu. Rower można obejrzeć w Krakowie, po wcześniejszym umówieniu.

Cena: 4500 

20210918_133625.jpg

20210918_133947.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...