Skocz do zawartości

[4000] Trek Domane AL3 Disc 2021


Lechfree

Rekomendowane odpowiedzi

Tu chodzi o czysto praktyczne podejście -> coraz ciężej o nowy rower na tarczach. Za sezon dwa, jak będziesz zmieniać pierwszą szosę na kolejną będzie jeszcze ciężej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Last year, both Ineos Grenadiers and UAE Team Emirates were still exclusively on rim brake bikes, but this year the latter looks to have switched to disc brakes on its Colnagos."

2021 WorldTour team bikes and equipment | Who’s riding what? - BikeRadar

"Obecnie na rowerach z hamulcami tarczowymi ścigają się wszystkie drużyny z najwyższego szczebla, poza INEOS Grenadiers, z którego pod koniec 2020 roku odszedł Chris Froome. Niektóre ekipy umożliwiają zawodnikom wybór rodzaju hamulców."

Chris Froome krytykuje hamulce tarczowe (naszosie.pl)

(42) Are Team Ineos The Only Pro Cycling Team Still Using Rim Brakes? | GCN Tech Clinic #AskGCNTech - YouTube

 

Może coś przeoczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam zamiar kupować rower na następny rok i miało paść na gianta contenda ar2, ale teraz tu ktoś wyleciał z tym sklepem kupszosę i się zastanawiam, czy nie lepiej za tą samą cenę kupić używany rower, ale na ultegrze albo 105 i o wyglądzie, który zwala z nóg. Kolejne zamieszanie w mojej głowie xD. Warto iść w używane i konkretnie z tego sklepu? Opinie z tego co widzę mają przednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...