Skocz do zawartości
  • 0

przyczepka rowerowa do ebike


Gość ToKorn

Pytanie

witam wszystkich

mam nadzieje ze pomozecie :) 

przymierzam sie do zakupu mojego pierwszego roweru elektrycznego. w oko wpadl mi Canyon Pathlite:ON 4. 

rodzinny ze mnie czlek i na wycieczki rowerowe zabieram cala swoja rodzine, w tym 1 rocznego synka. Jedzi on w przyczepce Thule Cross.

I wlasnie do tego zmierzam. Czy oś piasty tylnej, ktora mam w zestawie do przyczepki Thule mozna bezpiecznie uzywac do ebike? Pathlite ma silnik umieszczony centralnie, wiec teoretycznie jest mozliwosc stosowania tych samych czesci jak w "normalnych" rowerach, ale nie jestem pewien :) 

jesli ktos ma doswiadczenie w tych sprawach bede wdzieczny za porade.

ps. jestem wielkim nowicjuszem, wiec prosze o wyrozumialosc :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sądząc z opisu Canyon ma w komplecie adapter do przyczepki ("Canyon Thru Axle with child trailer adapter" ). Tylko że ten adapter nie koniecznie kompatybilny z zamkiem Thule. A po obrazkach mi się wydaję że nie kompatybilny. Natomiast Thule sprzedaję swoją Thru Axle do przyczepek. Moim zdaniem trzeba napisać do Canyona się dowiedzieć jakie przyczepki obsłuży ich "child trailer adapter". Jak nie pasuję do Thule, to kupić oś od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mysle ze adapter jednak bedzie tu najlepszym rozwiazaniem. Thule w zestawie daje tylko szybkozlączke (nie wiem czy to poprowne okreslenie) https://www.thule.com/pl-pl/bike-trailers/bike-trailer-accessories/thule-axle-mount-ezhitcht-cup-with-quick-release-skewer-_-20100796

dzieki za obie odpowiedzi, jak juz wybiore na 100% rower to dobiore adapter o odp rozmiarze.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...