Skocz do zawartości

[krwawa pętla] trasa w aplikacji


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Jestem nowy na forum, więc proszę wybaczyć jeśli temat jest w nieodpowiednim dziale.

Chciałbym uderzyć na tzw. krwawą pętlę. Ogólna trasa jest dostępna w internecie, ale chciałbym ją zrobić dokładnie i nigdzie nie zabłądzić.

Stąd moje pytanie - czy możecie polecić jakąś aplikację na smartfona, w której dałoby się pobrać z internetu sprawdzoną trasę krwawej pętli, załadować i jak w nawigacji prowadzić po szlaku? Najlepiej darmowa apka.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też spodziewałem się takiej odpowiedzi 😅 Standardowo forumowy specjalista, stary wyjadacz wszelkich tematów, zamiast pomóc i odpowiedzieć konstruktywnie na dany problem, musi odesłać do Google. Dziękuję bardzo, znam adres wyszukiwarki Google, ale po to założyłem temat na "największym w Polsce" forum rowerowym, aby odpowiedzi udzielił mi ktoś kto faktycznie jest specjalistą w turystyce rowerowej, zna się na tym, być może nawet ma doświadczenie w danym zagadnieniu i odpowiedź będzie profesjonalna. Po to chyba powstają takie fora, żeby w określonej dziedzinie dało się uzyskać potrzebne informacje. A jak Pan nie ma takiej wiedzy, albo nie chce się nią podzielić, to swoje porady w stylu "google" do nabijania postów i podnoszenia swojej forumowej rangi proszę, z całym szacunkiem zachować dla siebie. Być może trafi się akurat ktoś kto niedawno próbował swoich sił w krwawej pętli, korzystał z jakiejś aplikacji, mapy i podzieli się swoimi uwagami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz link do oficjalnej trasy narysowanej w jednej z najpopularniejszych aplikacji rowerych - Ride With GPS. Rejestrujesz się na stronie, klikasz w linka, dajesz pin route a potem instalujesz aplikację i masz podgląd trasy. Jak chcesz mieć w niej pełną nawigację, to musisz zapłacić.

Jak chcesz to samo za darmo, to ładujesz gpx do mapy.cz 

EDIT: a tu masz wątek o aplikacjach do nawigacji 

 

Edytowane przez nctrns
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Podjąłem ryzyko na prawie zużytych już, 1,2" oponach schwabla i na 40 kilometrze złapałem gumę, ale tego się w sumie spodziewałem 😄

Przymierzam się więc do zakupu nowych opon, chcę tą krwawą pętle zdobyć, póki ostatnie dni lata, ale szukam jednak jakiegoś kompromisu pomiędzy tego typu trasom i jazdy po mieście, bo wiadomo - pętla się skończy a rower będzie dalej używany w umiarkowanych trasach.

Może moglibyście doradzić coś w tej kwestii?

Sam skłaniam się ku takim oponom:

https://www.centrumrowerowe.pl/opona-continental-ride-tour-pd7378/?v_Id=8257

https://www.centrumrowerowe.pl/opona-schwalbe-marathon-mondial-performance-pd5749/?v_Id=34892

https://www.centrumrowerowe.pl/opona-schwalbe-marathon-pd5743/?v_Id=156981

1,6 cali?

Może sami macie doświadczenie co do opon na tej trasie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...