Skocz do zawartości

[Suntour GVX] do gravela - opinie


c1ach

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, woojj napisał:

29 została tylko na góry.

A ja trzymam w Wawie i jeżdżę  po Kampinosie  , czasami widuję na grejwelach i jakoś tak ich mijam ..

Dorzucę.. jak trafią się korzenie  do tego ślisko i piasek lub zjazdy w dół z zakrętem na końcu itp to mijam to wszystko na pełnym luzie. Owszem z dłuższym dojazdem po asfalcie czy polnych drogach , pewnie jest super . Tylko przypuszczam ,bo się nie znam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, revolta napisał:
33 minuty temu, revolta napisał:

jadąc sztywnym gravelem wokół jeziora Śniardwy 100km a jadąc mtb ta sama trasę to i jeden i drugi da radę a różniąca komfortu przejazdu kolosalna. 

 

Ja ostatnio zrobiłem ale bez promu. Wpadło 185 km. Długimi odcinkami byłoby pewnie lepiej na gravelu ale wiele km musiałbym prowadzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz ze średnio to wygląda rower z baranem i amorem, dwa  gravel zostawić kupić coś z amorem 😋😋😋😋😋i cieszyć się jazda nie psuć gravela. 

Bo z graveli robią mtb (bo gravel się nie nadaje do niczego he he) coraz szersza opona, coraz szersza kierownica, teraz amor, co dalej do gravela prosta kiera, i nadal nazywać rower gravelem... 

Dobra już nie narzekam na gravele. Każdy kupuje i jeździ na tym co lubi i chce, 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, clavdivs napisał:

Bo jak rozumieć sprawę tych 266g Redshifta?

Normalny mostek waży ze 100g. Więc dokładając 160g mam amortyzację. Ma się to nijak do prawdziwego amora, a w cięższym terenie gdzie powinno się jechać na mtb to właściwie nic nie daje. Na co dzień też ma się czasem wrażenie, że to nie działa ale wystarczy się przejechać na polnej/leśnej drodze gravelem kumpla, który tego nie ma i od razu czuć jak tego brakuje.

 

6 godzin temu, wkg napisał:

Długimi odcinkami byłoby pewnie lepiej na gravelu ale wiele km musiałbym prowadzić. 

Gravel może znacznie więcej niż na to wygląda. Wielokrotnie mnie zaskoczył tym co przejechałem, mimo że sam siedząc w siodle i patrząc na to powiedział bym, że się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...