Skocz do zawartości

[prośba o wycenę] Specialized Stumpjumper - starszy model.


Pampuch

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)


Przybyłem na forum, z prośbą o wycenę tego roweru, a raczej "tego co po nim zostało". Rower był mojego starszego brata, który nie używał go już x czasu i zostawił go w piwnicy w takim, a nie innym stanie. Postanowiłem to sprzedać, no i moje pytanie - podpowiecie, który to w ogóle model? Na ile można go wycenić, jakby go wyczyścić, dołożyć siodełko, którego brakuje i wymienić np. kierownicę na coś porządnego? Widziałem ceny z tej firmy w internecie, z tym że nowych modeli i się zszokowałem.. :D

 

Edit. nie wiem czemu, ale nie mogę dodać zdjęć mimo że są poniżej 999kb :(

 

 

st1.jpg

MicrosoftTeams-image (90).jpg

MicrosoftTeams-image (89).jpg

Edytowane przez Pampuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt doprowadzenia do jako takiego porządku to będzie jakieś 1000-2000zł (serwis amortyzatora, serwis wszystkich łożysk, wymiana wszystkich linek i pancerzy, przynajmniej wymiana łańcucha)

Za jakieś 2000zł dałoby się go sprzedać (to dobrej jakości rower, ale zupełnie już przestarzały).

Stan obecny - wystawiłbym licytację na allegrolokalnie od 250zł i sprawdził co się stanie 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to nie inwestować w niego. Zrobić tylko myjku myjku i można by wydać na mechanika który by wyregulował hamulce i przerzutki. Mechanik zapewne będzie chciał od razu wymieniać wszystkie linki i pancerze więc to już jakaś inwestycja. Na OLX są dwie oferty za 1600zł więc znasz już granicę 🙂 Czasem lepiej jest taniej sprzedać niż się bujać z rowerem pół roku. A używanych rowerów jest na sprzedaż mnóstwo. Teraz po sezonie to spada sprzedaż więc ja bym wystawił za 1399zł i czekał na ofertę. Po miesiącu obniżać cenę w końcu ktoś się znajdzie.

https://www.olx.pl/oferty/q-Specialized-Stumpjumper-m4/?search[order]=filter_float_price%3Aasc&view=galleryWide

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...